بنزما به رکورد بهترین فصل فوتبالی خود نزدیک می شود

بنزما به رکورد بهترین فصل فوتبالی خود نزدیک می شود : به گزارش وبسایت اسپرت اسکولار و به نقل از مارکا، کریم بنزما یکی از معدود بازیکنان رئال مادرید است که در هفته های پایانی فصل کابوس وار 19-2018، با انگیزه ای مشخص گام به میدان خواهد گذاشت.

 

او که تا اینجای فصل در 51 بازی در تمامی رقابت ها 30 گل به ثمر رسانده، قصد دارد با گلزنی در دو هفته پایانی لالیگا، بهترین فصل خود از نظر گلزنی در رئال مادرید را ثبت کرده و از رکورد فصل 12-2011 عبور کند. او در فصل مورد اشاره که دومین فصل حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت رئال مادرید بود، در 52 بازی، 32 گل به ثمر رساند.

 

برای زدن 3 گل و تبدیل فصل 19-2018 به بهترین فصل فوتبالی بنزما (بهترین فصل او در لیون با ثبت 31 گل در 52 بازی در فصل 08-2007 رقم خورد) او دو بازی فرصت دارد. ستاره فرانسوی که دو بازی اخیر رئال مادرید در مقابل رایو وایکانو و ویارئال را از دست داده بود، روز پنجشنبه تمرین کرده و بعید به نظر می‌رسد مشکلی برای همراهی تیمش در دیدار روز شنبه برابر رئال سوسیه‌داد داشته باشد.

 

بنزما در 8 بازی اخیر خود برای رئال 10 گل به ثمر رسانده و در یک مقطع، 8 گل متوالی رئال در مسابقات به تنهایی توسط بنزما زده شد؛ دستاوردی که حتی کریس رونالدو هم قادر به تجربه آن نبود. شاید اگر این مصدومیت بدهنگام به سراغ بنزما نمی‌آمد، او در همین دو بازی مقابل رایو و ویارئال می‌توانست به رکورد فصل 12-2011 حمله کند.

 

با توجه به بازگشت بنزما از مصدومیت، بازی کامل برای او یک ریسک خواهد بود اما رکوردشکنی در فصلی که به عقیده بسیاری بدترین فصل رئال در قرن بیست و یکم بوده، می‌تواند به سان یک مرهم برای او و طرفداران رئال باشد.

 

رئال در هفته سی و هفتم یکشنبه شب در آنوئتا مهمان رئال سوسیه‌داد خواهد بود و شنبه بعد از آن در آخرین بازی فصل، در سانتیاگو برنابئو به مصاف رئال بتیس خواهد رفت.

 

جدیدترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*