بمب نقل و انتقالات اتفاق می افتد ؟ بوفون در راه بارسلونا

بمب نقل و انتقالات اتفاق می افتد ؟ بوفون در راه بارسلونا : به گزارش “اسپرت اسکولار”، از چند روز پیش که رسماً اعلام شد جان‌لوئیجی بوفون، دروازه‌بان کارکشته ایتالیایی بعد از یک فصل حضور در پاری سن ژرمن از این باشگاه جدا شده است، بحث و گمانه‌زنی درباره آینده او داغ بوده است.

یکی از مهم‌ترین شایعاتی که درباره آینده بوفون مطرح بوده احتمال بازنشستگی او است. اما بعد از انتشار این اخبار، اکثر منابع خبری اشاره کردند که به نظر نمی‌رسد بوفون برای آویختن دستکش‌هایش آماده باشد.

خبرهای مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

حالا در ایتالیا دو روزنامه‌نگار ورزشی معتبر این کشور، تانکردی پالمیری و جیان‌لوکا دی‌مارتزیو مدعی شدند که باشگاه بارسلونا قصد دارد بوفون را به نوکمپ منتقل کرده و از او به عنوان دروازه‌بان دوم بلوگرانا، پشت سر مارک آندره تراشتگن استفاده کند.

درحالیکه هواداران بارسلونا منتظر فعالیت گسترده باشگاه‌شان در بازار نقل و انتقالات و ورود ستاره‌های بزرگ و آماده به تیم محبوب‌شان هستند به نظر نمی‌رسد ورود بوفون که هم بیش از حد مسن دانسته می‌شود و هم در یکی دو سال اخیر اشتباهات عجیب و غریبی داشته و دیگر کمتر کسی به او به چشم یک دروازه‌بان کاملا آماده نگاه می‌کند، بتواند برای این هواداران راضی‌کننده باشد.

بر اساس گزارش‌ها، بوفون در حال سبک و سنگین کردن و بررسی پیشنهادها و گزینه‌های خود است و به زودی تصمیمش را درباره آینده ورزشی خود اعلام خواهد کرد. 

دیدگاه‌ها 0

*
*