برنامه های پنهانی راموس برای ماندن در رئال لو رفت!

برنامه های پنهانی راموس برای ماندن در رئال لو رفت! به گزارش “اسپرت اسکولار “، به نقل از دیایو ABC، پس از اینکه ابتدا در ال چیرینگیتو خبر مبنی بر تردیدهای راموس برای ماندن یا جدایی از رئال منتشر شد، دیگر منابع رسمی نیز تایید کردند سرخیو راموس کاپیتان حال حاضر رئال مادرید ، درباره ی ماندن و یا جدا شدن از رئال مادرید دچار تردید شده است که البته شنیده ها حاکی از آن است که راموس برای فصل آینده کهکشانی ها را همراهی خواهد کرد و در نهایت قراردادش را تا 2022 تمدید خواهد کرد.
سرخیو راموس این روزها به فکر تمدید قرار دادش است و قصد دارد پس از اتمام آن، راهی لیگ آمریکا شده و در 38 سالگی فوتبال را کنار بگذارد.

قرارداد راموس در حال حاضر تا 2021 اعتبار دارد ولی راموس می خواهد تا 36 سالگی در رئال بماند و دو رکورد بزرگ تاریخ رئال مادرید را تجربه کند. اولی گذر از 741 بازی رائول با پیراهن رئال است تا از این نظر در تاریخ رئال شماره یک شود . راموس برای دست یابی به این رکورد، باید 135 بازی دیگر برای رئال انجام دهد.

راموس تاکنون 4 بار با رئال قهرمان اروپا شده است . او همچنین قصد دارد با کسب دو عنوان قهرمانی اروپای دیگر، با رکورد 6 قهرمانی پاکو خنتو(رئیس افتخاری رئال) برابری کند.

خبرهای ورشی امروز را در اسپرت اسکولار از دست ندهید.

در مذاکرات اخیر راموس با پرز (رئیس رئال مادرید ) ، او خواستار دریافت دستمزد 14 میلیون یورویی در سال شده که با آن موافقت نشده است؛ ولی دو طرف بر سر رقمی معقول به توافق دست خواهند یافت. بند فسخ راموس نیز 800 میلیون یورو است و هر باشگاهی او را می خواهد، باید چنین رقمی را پرداخت کند؛ چرا که رئال حاضر به مذاکره برای انتقال کاپیتانش نیست.

دیدگاه‌ها 0

*
*