برنامه های مارک ویلموتس برای تیم ملی در آینده

برنامه-های-مارک-ویلموتس-برای-تیم-ملی-در-آینده

برنامه های مارک ویلموتس برای تیم ملی در آینده : به گزارش اسپرت اسکولار ، اولین اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال کشورمان در سال ۹۸ و با حضور مارک ویلموتس از ۱۲ خردادماه در تهران آغاز شده و تا ۲۱ خردادماه و دیدار دوستانه مقابل کره‌جنوبی ادامه خواهد داشت.

سرمربی جدید تیم ملی برای شناخت بهتر از بازیکنان به دنبال برگزاری اردوی دیگری در ماه آینده است.

ملی‌پوشان کشورمان که امروز (پنجشنبه) در دیداری دوستانه به مصاف سوریه می‌روند، در حال ارزیابی شدن توسط کادرفنی جدید هستند تا ویلموتس و دستیارانش به شناخت خوبی از بازیکنان ملی‌پوش ایرانی برسند.

سرمربی جدید و بلژیکی تیم ملی، با توجه به اینکه باید تیمش را از ماه سپتامبر (شهریورماه) درگیر رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کند، برای شناخت بهتر از بازیکنان ایرانی، قصد دارد اردوی دیگری را هم در ماه آینده برپا کند.

ویلموتس از فدراسیون فوتبال درخواست برپایی اردویی در تیرماه را داشته که این اردو در حال هماهنگی و برنامه‌ریزی توسط فدراسیون فوتبال است که نیاز به هماهنگی با باشگاه‌ها دارد.

گفتنی است که تیرماه جزو فیفادی‌های رسمی فیفا محسوب نمی‌شود، اما با توجه به برگزاری کوپا آمه‌ریکا و جام ملت‌های آفریقا تیم‌های ملی قاره‌های آمریکای جنوبی، آفریقا و همچنین دو تیم قطر و ژاپن به دلیل حضور در کوپا آمه‌ریکا درگیر مسابقات رسمی خواهند بود.

از این‌رو و با توجه به اینکه مسابقات ملی در این دو تورنمنت تا ۱۳ جولای (۲۲ تیرماه) ادامه دارد، ویلموتس هم به دنبال برپایی اردویی در این بازه زمانی است تا به شناخت بهتری از بازیکنان دست یابد. هرچند ممکن است برخی لژیونر‌ها نتوانند در این اردو حضور پیدا کنند که در این صورت بازیکنان داخلی بیشتری می‌توانند در اردوی تیم ملی حاضر شوند.

قرعه‌کشی رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا، ۱۷ جولای (۲۶ تیرماه) برگزار خواهد شد که این مراسم در دوحه قطر یا کوالالامپور مالزی خواهد بود.

 

خبرهای ورزشی آنلاین را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*