برزیل2 – آرژانتین0:مسی هم نتوانست آرژانتین را نجات دهد!

برزیل2---آرژانتین0مسی-هم-نتوانست-آرژانتین-را-نجات-دهد!

برزیل2 – آرژانتین0:مسی هم نتوانست آرژانتین را نجات دهد! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، آرژانتینی ها که به سختی توانسته بودند از مرحله گروهی عبور کنند و با پیروزی بر ونزوئلا در یک چهارم نهایی، حریف برزیل در نیمه نهایی شدند، در دیدار امروز کمی بدشانس بودند و در نهایت این سلسائو بود که با دو گل گابریل ژسوس و روبرتو فیرمینو به پپروزی دست پیدا کرد و راهی دیدار نهایی شد.

 

برزیل بازی را بهتر آغاز کرد و فیرمینو در همان دقیقه 2 بازی، یک موقعیت خطرناک روی دروازه حریف ایجاد کرد اما در نهایت داور این موقعیت را آفساید اعلام کرد.

برتری تیم میزبان ادامه داشت اما در دقیقه 12، این آرژانتینی ها بودند که می توانستند به گل اول بازی برسند ولی ضربه پاردس به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در حالی که بازیکنان آرژانتین ابتکار عمل را در دست گرفته بودند، این برزیل بود که در دقیقه 19 به گل رسید. حرکت خوب دنی آلوس و پاس او به سمت راست با پاس در عرض فیرمینو به دهانه دروازه همراه شد و گابریل ژسوس با یک ضربه بغل پای مطمئن، کار را تمام کرد.

بعد از این گل آرژانتینی ها تا اندازه ای ابتکار عمل را در دست گرفتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 30 به گل تساوی برسند اما ضربه سر سرخیو آگوئرو، روی ارسال خوب مسی، به تیر دروازه آلیسون برخورد کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل تر شد اما باز هم این آرژانتین بود که صاحب موقعیت بهتری برای گلزنی شد ولی در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با برتری 1-0 سلسائو به پایان رسید.

/برزیل2-آرژانتین0مسی-هم-نتوانست-آرژانتین-را-نجات-دهد
 

نیمه دوم را آرژانتین هجومی آغاز کرد و بازیکنان این تیم در همان دقایق ابتدایی صاحب یکی دو موقعیت خوب شدند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند.  در دقیقه 57 آرژانتین تا آستانه باز کردن دروازه برزیل پیش رفت اما این بار هم ضربه مسی به تیر دروازه برخورد کرد و این فرصت از دست رفت.

حملات آرژانتینی ها برای زدن گل تساوی ادامه داشت اما این تیم میزبان بود که در دقیقه 71 به گل دوم دست پیدا کرد. روی یک ضد حمله سریع بود که گابریل ژسوس با یک فرار عالی و به هم ریختن مدافعان آرژانتین، فیرمینو را صاحب موقعیت کرد و او هم به راحتی با ضربه بغل پا، حساب کار را 2-0 کرد.

 برزیل2-آرژانتین0.

بازیکنان آرژانتین که چیزی برای از دست دادن نداشتند، در دقایق پایانی پیش کشیدند و صاحب یکی دو موقعیت نصفه و نیمه هم شدند اما در نهایت نتوانستند گل های خورده را جبران کنند و در نهایت بازی با برتری 2-0 برزیل و صعود این تیم به فینال به پایان رسید.

برزیل: آلیسون، دنی آلوس، مارکینیوس، تیاگو سیلوا، الکس ساندرو، آرتور، کاسمیرو، گابریل ژسوس، فیلیپ کوتینیو، اورتون، روبرتو فیرمینو

آرژانتین: فرانکو آرمانی، خوان فویت، جرمن پتزلا، نیکلاس اوتامندی، نیکلاس تالیافیکو، رودریگو دی پائول، لئاندرو پاردس، مارکوس آکونا، لیونل مسی، لائوتارو مارتینس، سرخیو آگوئرو

 

خبرهای داغ فوتبالی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*