برانکو : به کمک فیفا طلبم را از پرسپولیس می گیرم

برانکو : به کمک فیفا طلبم را از پرسپولیس می گیرم ! به گزارش ” اسپرت اسکولار ” تارنمای jutarnji کرواسی مصاحبه خود با برانکو را با طرح این پرسش آغاز کرد: «برانکو ایوانکوویچ» چهار سال را روی نیمکت تیم پرسپولیس ایران سپری کرد، در مجموع ۶ جام برد، هواداران او را می پرستیدند، پس چرا این تیم را ترک کرد؟

ایوانکوویچ در واکنش به این پرسش اظهار داشت: تعهدات مالی که قرار بود برآورده شود، نشد. به پول نیاز دارم اما اهمیتی ندارد، هیچ نگرانی نیست، همیشه در پایان پولم را گرفته ام چرا که فیفا به خوبی از سرمربی ها حمایت می کند. ایران تنها کشوری نیست که با مشکلات مبادلات بانکی روبرو است، تقریباً در تمام کشورها مشکلاتی مشابه وجود دارد.

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

این تارنما در ادامه نوشت: رسانه های ایران گزارش داده اند که مانع پرداخت حقوق برانکو تحریم های آمریکا است، در حقیقت باشگاه در توضیح این موضوع گفته است که به خاطر تحریم ها انتقال پول از باشگاه به حساب برانکو غیرممکن است، بنابراین سرمربی ما باید دست کم یک بار دیگر به تهران بیاید. ایرانی ها می گویند عملی ترین گزینه پرداخت نقدی است. بنابراین آنها به برانکو پیشنهاد دادند تا یک چمدان خیلی بزرگ به همراه خود بیاورد و ۶۷۹ هزار دلار طلبش را در آنجا دهد.

jutarnji ادامه داد: بد نیست اضافه کنیم که «کارلوس کی روش» سرمربی پیشین تیم ملی ایران نیز دستمزد هشت سال حضورش را روی نیمکت این تیم نگرفت (از ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹) و در نتیجه به فیفا شکایت کرد و این پرونده به زودی اعلام خواهد شد.

برانکو دو هفته پیش با الاهلی عربستان قراردادی دو ساله امضا کرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*