برانکو:برای الاهلی آرزوهایی به بزرگی قهرمانی در آسیا دارم

برانکو--برای-الاهلی-آرزوهایی-به-بزرگی-قهرمانی-در-آسیا-دارم

برانکو : برای الاهلی آرزوهایی به بزرگی قهرمانی در آسیا دارم ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، برانکو ایوانکوویچ که چند هفته ای است به طور رسمی هدایت تیم الاهلی عربستان را برعهده گرفته، در گفت وگویی با بخش ورزشی شبکه العربیه درباره شرایط تیمش گفت: خوشحال هستم که در الاهلی کار می کنم. ما آرزوهای بزرگی داریم و باید همه تلاشمان را انجام دهیم. هیچ سستی ای در کار نیست و خودمان را برای بازی الهلال در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده می کنیم.

وی ادامه داد: باید برای کسب پیروزی های متعدد تلاش انجام بدهیم؛ هدف ما در لیگ قهرمانان آسیا قهرمانی است. نه فقط در چند هفته گذشته که در 8 ماه گذشته اطلاعات زیادی از الاهلی کسب کردم. در این تیم می دانم که در کنار الاتحاد، النصر و الهلال یکی از 4 تیم بزرگ عربستان است و ما نیز باید این بزرگی را ثابت کنیم.

 

سرمربی 65 ساله الاهلی درباره آینده تیمش بیان کرد: من به اینجا آمدم تا نتایج خوبی بگیریم و کاری کنیم هواداران به تیم شان افتخار کنند. برای کسب عناوین قهرمانی و پیروزی های بزرگ تلاش می کنیم. در هر بازی فلسفه فوتبالی من طوری است که با شرایط آن مسابقه مطابقت دارد و خیلی زیاد به چیزی که من و باشگاه می خواهیم نزدیک هستیم.

 

برانکو همچنین گفت: الاهلی روش و فلسفه خاصی در فوتبال دارد که باید به آن احترام بگذاریم. مدیریت باشگاه تمام جزییات و نکات را پیگیری می کند و به همه مسائل اهمیت می دهد و من از شرایط راضی ام.

 

سرمربی الاهلی با اشاره به خط حمله قدرتمند تیمش تاکید کرد: ما یک مهاجم عالی به نام جانینی داریم که قدرت و مهارت بالایی دارد. بازیکنان خوب دیگری نیز در تیم حضور دارند و به طور کلی خوشحالم که چنین گروهی در اختیار دارم. شک نکنید با این شرایط تفاوت را از بازی اول حضورمان احساس خواهید کرد.

 

خبرهای فوتبالی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*