با آمدن هازارد،ماندن در ترکیب رئال دشوار شده است!

با-آمدن-هازارد،ماندن-در-ترکیب-رئال-دشوار-شده-است!

با آمدن هازارد،ماندن در ترکیب رئال دشوار شده است!  به گزارش ” اسپرت اسکولار “، وینیسیوس جونیور ستاره جوان رئال، سال گذشته به این تیم ملحق شد. او مورد نظر لوپتگی قرار نداشت و حتی به تیم دوم رئال نیز تبعید شد ولی با اخراج لوپتگی و آمدن سولاری، شرایط برای او بهتر شد و توانست به ترکیب ثابت رئال راه یابد. در مقطع پایانی فصل که وینی مصدوم بود، زیدان جانشین سولاری شد و زیر نظر زیزو توانست در چند بازی آخر رئال به میدان برود اما گفته می شود زیدان اعتقاد چندانی به او ندارد.

 

به خصوص با آمدن ادن هازارد، قطعا وینیسیوس شرایط دشوارتری پیش رو خواهد داشت.

وینیسیوس در مورد روزهای آغازین حضورش در رئال گفت:« وقتی به رئال آمدم، به کلی با الان تفاوت داشتم. از هر یک از مربیان چیزهای زیادی یاد گرفتم و از لحاظ تاکتیکی بسیار پیشرفت کرده ام. اینکه کمتر توپ را از دست بدهم و با تمرکز و فکری آزادتر بازی کنم. در اسپانیا تیم ها کار با توپ بیشتری نسبت به برزیل انجام می دهند و حریفان هم منسجم تر هستند.»

 

ستاره برزیلی ادامه داد:« اینجا در تمرینات هم کسی دوست ندارد توپ را از دست بدهد و همه، هدف شان بهتر و بهتر شدن است. برای مثال راموس و بنزما با وجود اینکه بالای 30 سال دارند اما بیشتر از همه تمرین می کنند. بنزما از همان روز اول به من کمک زیادی کرد. او همیشه در فکر بقیه است و هر کاری برای کمک به من کرده است.»

انتقال ادن هازارد:« با آمدن هازارد، کار مشکلی خواهم داشت و برای حضور در ترکیب ثابت، شرایط دشوارتر می شود ولی حتی این هم مشکلی برایم نیست. همه چیز به زیدان بستگی دارد.»

اخبار ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*