بایرن 2 (5)-تاتنهام 2 (6):یاران پوچتینو فاتح قهرمانی آئودی کاپ

بایرن 2 (5)-تاتنهام 2 (6):یاران پوچتینو فاتح قهرمانی آئودی کاپ : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، شاگردان مائوریسیو پوچتینو که با پیروزی مقابل رئال مادرید، به فینال این رقابت ها رسیده بودند، بعد از تساوی 2-2 در وقت های قانونی، موفق شدند در ضربات پنالتی میزبان رقابت ها را از پیش رو بردارند و جام قهرمانی را از آن خود کنند.

تاتنهام بازی را بهتر آغاز کرد اما بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، بازی متعادل تر شد و بازیکنان بایرن پیش کشیدند. با این وجود، در دقیقه 19، این تاتنهام بود که به گل اول رسید. فرار کوین انکودو از سمت راست و ارسال او به دهانه دروازه بایرن را لاملا قطع کرد و با یک ضربه ساده، تاتنهام را پیش انداخت.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

بایرن-2-7-تاتنهام-2-6یاران-پوچتینو-فاتح-قهرمانی-آئودی-کاپ

 

حملات دو تیم ادامه پیدا کرد و هر دو موقعیت های خوبی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم تاتنهام-بایرن:

هر دو تیم نیمه دوم را با چند تغییر آغاز کردند و نتیجه این تغییرات، گل دوم تاتنهام در دقیقه 59 بود. این بار روی یک حرکت از سمت راست بود که توپ با پاس هری کین به کریستین اریکسن رسید و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه بایرن فرستاد.

اما تنها دو دقیقه بعد، بایرن یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی پاس عمقی آلفونسو دیویس بود که یان فیته آرپ در موقعیتی تک به تک، توانست دروازه تاتنهام را باز کند.

فشار حملات بایرن بعد از این گل ادامه پیدا کرد و بعد از چند موقعیت خوب، این تیم سرانجام در دقیقه 81 به گل تساوی رسید. پاس عرضی توماس مولر پشت محوطه جریمه به دیویس رسید و بغل پای دیدنی و حساب شده او، نتیجه را 2-2 مساوی کرد.

 

بایرن-2-5-تاتنهام-2-6یاران-پوچتینو-فاتح-قهرمانی-آئودی-کاپ

تلاش بازیکنان دو تیم برای زدن گل برتری در دقایق پایانی ادامه پیدا کرد اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی، بازیکنان تاتنهام عملکرد بهتری داشتند و توانستند 6-5 به پیروزی برسند. توبی آلدروایرلد، هری کین، سون هیونگ مین، جک رولس، الیور اسکیپ و یافت تانگانیا بازیکنان تاتنهام بودند که ضربات شان را تبدیل به گل کردند و در مقابل، تیاگو آلکانتارا، توماس مولر، رناتو سانچس، روبرت لواندوفسکی، سارپریت سینگ برای بایرن توانستند از روی نقطه پنالتی گلزنی کنند.

ضربات کریستین اریکسن از تاتنهام و داوید آلابا و ژروم بواتنگ از بایرن هم از دست رفت تا در نهایت تاتنهام برنده این ماراتن باشد.

 

بایرن-2-9-تاتنهام-2-6یاران-پوچتینو-فاتح-قهرمانی-آئودی-کاپ

دیدگاه‌ها 0

*
*