باشگاه های لالیگایی خواهان جذب مجید حسینی

باشگاه-های-لالیگایی-خواهان-جذب-مجید-حسینی

باشگاه های لالیگایی خواهان جذب مجید حسینی : به گزارش “اسپرت اسکولار”،  مجید حسینی که پس از جام جهانی 2018 با پیشنهادات مناسبی چون تیم ترابزون اسپور روبرو شد ، با قرار دادی به مبلغ 500 هزار یورو از استقلال به این تیم ترکیه ای منتقل شد و این بازیکن با کیفیت حالا با پیشنهاداتی از لیگ اسپانیا مواجه شده است.

سایت gazetedamga ترکیه مدعی شده است که مدافع ایرانی ترابزون اسپور مورد توجه باشگاههای همچون ویارئال، لگانس، لوانته و وایادولید قرار گرفته است.

با وجود آن که مبلغ قرار داد مجید حسینی در صورت تمدید به 600 هزار یورو می رسد ، اما باشگاه ترکیه ای ترابزون اسپور در صورت دریافت پیشنهادات مالی مناسب در پی فر فروش مدافع میانی ایرانی خود با باشگاه های اسپانیایی است.

البته سرمربی ترابزون اسپور از عملکرد مدافع میانی خود رضایت کامل دارد و درخواست تمدید قرار داد مجید حسینی را به باشگاه اعلام داشته است.

در صورتی که باشگاه ترابزون اسپور به خروج حسینی از تیم رضایت دهند و در صورت به نتیجه رسیدن مذاکرات این بازیکن با باشگاه های اسپانیایی ، روند انتقال حسینی که به تازگی نامش در فهرست اسامی بازیکنان تیم ملی نیز دیده می شود به لالیگا صورت خواهد گرفت.

مدافع ایرانی در فصلی که گذشت، توانست عملکرد خوبی در ترکیب ترابزون اسپور داشته باشد و یک گل هم برای تیمش به ثمر رساند.

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*