باشگاه میلان از حضور در لیگ اروپا محروم شد!

باشگاه میلان از حضور در لیگ اروپا محروم شد! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، خبری که ابتدا شایعه تصور می شد، حالا دیگر رسمی شده است. باشگاه آث میلان امروز با رای دادگاه CAS رسما از حضور در لیگ اروپای فصل 20-2019 محروم شد. دلیل آن هم نقض فرپلی مالی بین سال های 2015 تا 2018 عنوان شده است.

در سال 2017 میلانی‌ها 170 میلیون یورو بابت خرید هفت بازیکن هزینه کردند. مسئولان باشگاه میلان پیس از این که احتمال محرومیت میلان مطرح شود ، اعلام کرده بودند که در صورت صدور حکم محرومیت ، به این حکم اعتراض نخواهند کرد.

این محرومیت سبب خواهد شد تا باشگاه تورینو به جای میلان، یکی از سه سهمیه ایتالیا در لیگ اروپا باشد. تورینو کارش را از مرحله پلی آف شروع خواهد کرد و رم نیز مستقیما در دور گروهی لیگ اروپا حاضر خواهد بود.

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

باشگاه میلان فصل گذشته در سری آ رتبه پنجم را کسب کرده بود و باید در دور گروهی لیگ اروپا حاضر می شد اما با تصمیم امروز از لیگ اروپا کنار گذاشته شد. این برای چهارمین بار در شش سال اخیر است که این غول ایتالیایی افول کرده، در هیچ رقابت اروپایی حاضر نخواهد بود و هواداران این باشگاه از وضعیت نا به سامان این تیم نا راضی هستند.

دیدگاه‌ها 0

*
*