باشگاه سپاهان تهدید به کناره گیری از جام حذفی کرد !

باشگاه سپاهان تهدید به کناره گیری از جام حذفی کرد ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، سازمان لیگ اعلام کرد همواره در بازی‌های جام حذفی به دلیل تک مسابقه بودن قانون ۵۰-۵۰ برای تماشاگران دو تیم در نظر گرفته خواهد شد .

این موضوع برای مسابقه ی پرسپولیس و سپاهان هم رعایت خواهد شد که البته هواداران سپاهان اصفهان و البته مسئولان برگزاری این بازی به شدت مخالف این موضوع هستند.

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان یکشنبه شب در گفت‌وگوی حضوری با برنامه ضربه آزاد شبکه اصفهان در واکنش به تصمیم سازمان لیگ عنوان کرد:

مسئولان استان و تمام مسئولان ذی ربط  مخالف تصمیم تقسیم۵۰ درصدی سکوهای ورزشگاه نقش جهان در نیمه‌نهایی جام‌حذفی هستند .

او ادامه داد: اگر تصمیم قطعی بر انجام بازی نیمه نهایی جام حذفی از سوی سازمان لیگ به این شیوه گرفته شود، از جام‌حذفی کنار می‌کشیم.

در ادامه افزود که اگر قانون 10 – 90 در این بازی رعایت نشود  این تیم برابر پرسپولیس بازی نخواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه در ادامه خاطر نشان کرد: فردا در تهران این موضوع را پیگیری می‌کنیم؛ مطمئن هستم حتی باشگاه پرسپولیس هم از این تصمیم عجیب خبر نداشته است!

با وجود واکنش‌های مختلف باشگاه سپاهان به این تصمیم طی روزهای اخیر، سازمان لیگ همچنان اعلام کرده در سال‌های اخیر قانون ۵۰-۵۰ در تمام بازی‌های جام حذفی رعایت شده و بازی سپاهان و پرسپولیس از تصمیمی که در جلسه ی سازمان لیگ اتخاذ شده مستثنی نیست.

 

جدیدترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*