بازیکن خاطی استقلال موقتا اخراج شد!

بازیکن خاطی استقلال موقتا اخراج شد!

به گزارش ” اسپرت اسکولار “، رضا آذری هافبک جوان استقلال که بسیاری امیدوار بودند او به عنوان یکی از استعدادهای این تیم روزهای درخشانی با آبی های پایتخت زیر نظر استراماچونی رقم بزند برای دومین بار در نیم فصل نخست از تمرینات این تیم کنار گذاشته شد تا در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار بگیرد.

آذری در حالی توسط صالح مصطفوی و وریا غفوری در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفت که روز بعد از بازی با شاهین شهرداری بوشهر و در تمرین ریکاوری بی انضباطی انجام داد. ماجرا از این قرار بود که در تمرین وقتی مصطفوی شاهد بی انگیزه تمرین کردن برخی نفرات(آذری) بود با سوت زدن تمرین را قطع کرد و گفت هر کس انگیزه ای برای کار با توپ و درست انجام دادن تمرینات ندارد می تواند زمین را ترک کند که آذری این اقدام را انجام داد و بعد از ضربه زدن به زیر کنزهای داخل زمین، ساکش را جمع کرد و رفت.

صالح مصطفوی با مشورت وریا غفوری کاپیتان استقلال بلافاصله بی انضباطی رضا آذری را به باشگاه گزارش داد و این بازیکن را در اختیار آنها قرار داد. اما آذری روز سه شنبه بدون اعتنا به این تصمیم در محل تمرین تیم حاضر شد که مصطفوی و وریا غفوری مانع تمرین او شدند تا با اخراج از تیم به آذری اعلام شود برای تعیین تکلیف به باشگاه برود.

پول به ایتالیا رسید،سرنوشت استقلال در دست استراماچونی!

بازیکن-خاطی-استقلال-موقتا-اخراج-شد-2

قرار است تکلیف این بازیکن که برای دومین بار در این فصل از تمرینات گذاشته می شود را باشگاه تعیین کند که آخرین خبرها از روشن شدن وضعیت رضا آذری در بازگشت سرمربی به تمرینات حکایت دارد. با این تفاسیر آذری در جمع غایبان قطعی استقلال برای بازی با ماشین سازی قرار خواهد گرفت تا در بازگشت احتمالی استراماچونی، مرد ایتالیایی در قبال او تصمیم گیری نماید.

دیدگاه‌ها 0

*
*