بازگشت طارمی به پرسپولیس منتفی شد

بازگشت-طارمی-به-پرسپولیس-منتفی-شد

بازگشت طارمی به پرسپولیس منتفی شد : به گزارش” اسپرت اسکولار ” ، مهدی طارمی که در نیم فصل نقل و انتقالاتی ۲۰۱۸ راهی لیگ ستارگان قطر و تیم الغرافه شده بود، در شرایطی که به پایان همکاری خود با زردپوشان رسیده، با پیشنهاد بازگشت به پرسپولیس مواجه شد.

 

طی روزهای اخیر شایعات زیادی در خصوص بازگشت آقای گل دو دوره پرسپولیس به این تیم شده بود و ایرج عرب مدیرعامل این تیم نیز به دنبال شکل دادن شرایطی برای این انتقال جذاب در تابستان بود. مدیران پرسپولیس به دلیل وجود خلا هجومی در تیم پرسپولیس خواهان به خدمت گرفتن مهدی طارمی که اخیرا از سرخ پوشان پایتخت جدا شده بود هستند.

 

طارمی که پیشنهاداتی از قطر، یونان، بلژیک، فرانسه و لیگ یک انگلیس داشت، موضوع مذاکره برای بازگشت به پرسپولیس را منوط به پاسخ نهایی تیم‌های اروپایی خواهانش قرار داده بود و تا روشن شدن تکلیف انتقال او به تیم های اروپایی ، وضعیت پیوستن او به پرسپولیس ، همچنان در هاله ای از ابهام خواهد بود.

 

اکنون شنیده می‌شود مهدی طارمی نزدیک به عقد قرارداد با یکی از تیم‌های اروپایی خواهان خود است و بر این اساس پروسه بازگشت او به تیم پایان یافت و در این تابستان نهایی نخواهد شد.

 

این در حالیست که با جدایی احتمالی علیپور و حضور این مهاجم سرخپوشان در اروپا و همچنین وضعیت نامشخص ماریو بودیمیر، پرسپولیس بزرگترین خلا را در خط هجومی و مهاجم خواهد داشت و باید دید تیم چه تصمیمی برای آن خواهدداشت و با انتقال کدام بازیکن خط هجومی خود را تقویت خواهد کرد.

 

خبرهای پرسپولیس را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*