بارسا عقب نشینی نمی کند؛سومین نقشه ی انتقال نیمار در راه است!

بارسا عقب نشینی نمی کند؛سومین نقشه ی انتقال نیمار در راه است! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، به نقل از موندودپورتیوو، بارسلونا نمی خواهد امیدهای خود نسبت به جذب نیمار را از دست بدهد؛ با وجود اینکه تاکنون دوپیشنهاد این باشگاه برای نیمار رد شده است.

هفته گذشته اولین دور مذاکرات بارسلونا و پی اس جی برای نیمار به بن بست خورد؛ چرا که پی اس جی دو بازیکن بارسا بعلاوه 100 میلیون یورو را برای انتقال نیمار طلب کرده بود. بارسا نمی خواهد در این تابستان یک یورو برای بازگرداندن نیمار هزینه کند و به معاوضه بازیکن فکر می کرد اما پس از اینکه فیلیپه کوتینیو پیشنهاد پیوستن به پی اس جی را رد کرد و قرضی به بایرن رفت و عثمان دمبله، ایوان راکیتیچ و سمدو نیز همچون کوتینیو حاضر به رفتن به پی اس جی نشدند، دیگر چاره ای برای بارسلونا نماند که به عنوان آخرین پیشنهاد که به صورت رسمی نوشته و به پی اس جی ارائه شد، درخواست انتقال قرضی نیمار با بند خرید دائمی غیر اجباری(160 میلیون یورو) را داشته باشد.

پیشنهادی که شب گذشته طبق ادعای راک 1 و نشریه لوپاریزین از سوی پی اس جی رد شد. راک 1 در همین زمینه ادعا کرد که این پاسخ منفی برای بارسلونا غیرمنتظره نبوده و آنها انتظارش را داشتند؛ ضمن اینکه به معنای شکست مذاکرات نیست و گفت و گو ها همچنان ادامه دارد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید

 

بارسا-عقب-نشینی-نمی-کند؛سومین-نقشه-ی-انتقال-نیمار-در-راه-است

در ادامه :

 

سران بارسا که می دانستند ممکن است پیشنهاد اول رد شود، یک برنامه جایگزین برای چنین شرایطی در نظر گرفته بودند. بارسا در پیشنهاد جدید خود که به پی اس جی ارائه خواهد داد، طرح انتقال قرضی نیمار برای دو فصل را درخواست خواهد کرد. به این ترتیب که در سال اول، بند خرید دائمی نیمار اجباری نباشد ولی در سال دوم، مبلغ مورد نظر پی اس جی را قطعا پرداخت خواهد کرد. به عبارتی اگر بارسا پس از یک سال از نیمار رضایت داشته باشد و او را برای فصل دوم حفظ کند، در تابستان 2021 قطعا بند خرید دائمی او را فعال خواهد کرد.

رقم بند خرید دائمی نیمار هنوز به طور دقیق مشخص نشده و احتمالا اگر پی اس جی با این طرح موافقت کند، بارسا تعیین رقم را به عهده باشگاه پاریسی خواهد گذاشت. این پیشنهاد می تواند به سود هر دو باشگاه باشد. بارسا می تواند در دو سال، منابع مالی لازم برای تامین رقم بند خرید دائمی نیمار را تهیه کند و ستاره برزیلی هم می تواند در این مدت یک بار دیگر ارزش های واقعی خود را در نوکمپ اثبات کند.

البته بارسا در هر دو سال و در طول فصل، مبالغی برای در اختیار داشتن قرضی نیمار پرداخت خواهد کرد( 20 میلیون یورو برای دو سال). در حالی که رئال مادرید مترصد فرصتی مناسب برای جذب نیمار است، سران بارسا خوشبین هستند که این پیشنهاد مورد قبول پی اس جی قرار بگیرد و داستان پیچیده بازگشت نیمار نیز به سرانجام برسد.

دیدگاه‌ها 0

*
*