بارسا با حمایت از نیمار،روابطش را با PSG تیره نمی کند!

بارسا-با-حمایت-از-نیمار،روابطش-را-با-PSG-تیره-نمی-کند!

بارسا با حمایت از نیمار،روابطش را با PSG تیره نمی کند! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، به نقل از اسپورت، ماجرای نیمار-بارسلونا و پی اس جی وارد ابعاد تازه تری شده است. اگر تا چند روز پیش ادعا شده بود که نیمار قصد شورش دارد و نمی خواهد در تمرینات پیش فصل پی اس جی شرکت کند؛ اما حالا اوضاع متفاوت شده است.

 

اینکه نیمار دیگر تمایلی برای ماندن در پی اس جی ندارد و برعکس می خواهد به بارسلونا برگردد، یک امر بدیهی است اما سران بارسا به سرانجام رساندن این پروژه را در کوتاه مدت غیرممکن می دانند. آنها خوب می دانند که پی اس جی به راحتی قصد از دست دادن ستاره برزیلی را ندارد و اینکه خشم مدیران قطری را موجب شدن نیز عواقب سنگینی خواهد داشت و به همین دلیل می خواهند همه چیز روال طبیعی خود را طی کند.

 

بارسا روی اواخر ماه جولای برای شروع مذاکرات با پی اس جی حساب کرده است و به همین منظور از نیمار خواسته تا بدون دردسر در تمرینات پیش فصل تیمش شرکت کند و از هرگونه عصبانی کردن ناصر الخلیفی و دیگر مسئولان پی اس جی خودداری کند.

برای بارسا فعلا نهایی کردن انتقال گریزمان در درجه اول اهمیت قرار دارد و سپس با آرامش برای جذب نیمار اقدام خواهد شد. خود نیمار و اطرافیانش نیز نسبت به شایعات اخیر هیچ واکنشی نشان نداده اند. در آخرین مورد، پدر نیمار به شایعه مذاکره با بارسا و سفر به بارسلون واکنش نشان داد و گفت که به بارسلونا نخواهد رفت و منتظر می ماند تا با پسرش راهی پاریس شود.

 

خبرهای ورزشی جدید را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*