بارسا بازیچه ی PSG شد؛از اول هم نیمار فروشی نبود!

بارسا بازیچه ی PSG شد؛از اول هم نیمار فروشی نبود! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، از همان اوایل بازار نقل و انتقالات تابستانی اخباری در مورد تمایل نیمار به جدایی از پاری سن ژرمن و بازگشت به لالیگا، دو سال بعد از انتقال جنجالی و 222 میلیون یورویی به پاریس منتشر شد.

در ابتدا به نظر می رسد رئال مادرید شانس زیادی برای خرید ستاره برزیلی و 27 ساله دارد، اما در ادامه بارسلونا تا آستانه خرید نیمار نیز پیش رفت و در نهایت پیشنهاد آنها مورد قبول پاری سن ژرمن قرار نگرفت. اما لوپاریزین در گزارشی اذعان داشت در واقع مدیران پاری سن ژرمن از همان ابتدا نیز می دانستند تیمی توان خرید نیمار را ندارد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  

 

بارسا-بازیچه-ی-PSG-از-اول-هم-نیمار-فروشی-نبود

نیمار می تواند پاری سن ژرمن را ترک کند، اما این اتفاق تنها در صورت پیشنهاد هنگفتی معادل 300 میلیون یورو انجام خواهد شد. این نخستین جملاتی بوده که ناصر الخلیفی در زمان آغاز شایعات جدایی نیمار به کاپیتان های تیمش گفته بود.

لوپاریزین همچنین فاش کرد که اولین دیدار بین مدیران PSG و بارسا در تاریخ 13 آگوست برگزار شده است، اما پیشنهاد بارسلونا به اندازه کافی خوب نبود. آنها فیلیپ کوتینیو و پول نقد را به پاری سن ژرمن پیشنهاد داده بودند و در این گزارش آمده است: “آنها تقریبا با دست خالی وارد معامله شدند.”

پاری سن ژرمن مدتها بود می دانست که بارسا پول کافی برای خرید ندارد و قیمتی که آنها روی نیمار گذاشته بودند ممکن نیست توسط هیچ باشگاهی پرداخت شود. تلاش های بعدی بارسا برای امضای قرارداد با نیمار و فشار خود این بازیکن نیز در پایان هیچ نتیجه ای نداشت و نیمار هم اکنون به کار خود در پاریس ادامه خواهد داد.

دیدگاه‌ها 0

*
*