ایران 3-کوبا 2:بازگشت فوقش العاده در برابر پسران کارائیب

ایران 3-کوبا 2:بازگشت فوق العاده در برابر پسران کارائیب ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، کار بلندقامتان والیبال ایران از امروز در ورزشگاه «سیبور آره‌نا» کشور روسیه آغاز شد؛ جایی که روز یکشنبه می‌تواند محلی برای برپایی جشن صعود ایران به المپیک 2020 باشد.

معروف و یارانش که در لیگ ملت‌های 2019 تا مرحله نهایی پیش رفتند، حالا ماموریت مهمتری دارند و برای انجام این ماموریت بزرگ در گام نخست به مصاف کوبا رفتند.

با اینکه کوبا مثل یک دهه قبل جزو قدرت‌های برتر جهان والیبال نیست، اما نگاهی به کارنامه این تیم نشان می‌داد ایران بازی راحتی را در پیش ندارد.

آخرین رویارویی شاگردان کولاکوویچ با کوبا به مسابقات جهانی 2018 برمی گشت که با برتری 3 بر یک ایران همراه بود. 2 تیم در مجموع قبل از بازی امروز 8 بار به مصاف هم رفته بودند که سهم هر تیم 4 برد بود.

ایران-3-کوبا-2بازگشت-فوقش-العاده-در-برابر-پسران-کارائیب-2
اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

در ادامه:

سن‌پترزبورگ از امروز میزبان 4 تیم ایران، روسیه، مکزیک و کوبا است که باید به صورت دوره‌ای طی 3 روز با هم رقابت کنند تا در نهایت فقط تیم صدرنشین بتواند جواز صعود به المپیک را بگیرد.

بدون شک روسیه به عنوان میزبان به دنبال پیروزی در هر 3 بازی خود در خانه خواهد بود؛ به همین دلیل شاگردان کولاکوویچ تنها برای برد برابر مردان کارائیب پا به میدان گذاشتند.

در این بازی بعد از دیدن رالی های زیبا بالاخره تیم ایران برنده ی میدان شد و بدین ترتیب ایران با وجود اینکه در 2 ست نخست مقابل کوبا شکست خورد ، با یک بازگشت فوق العاده توانست 3 بر 2 به پیروزی برسد و برای صعود به المپیک امیدوار بماند.

ست شماری ایران_کوبا :

ست اول: ایران 23 – کوبا 25

ست دوم: ایران 26 – کوبا 28

ست سوم: ایران 25 – کوبا 17

ست چهارم: ایران 25 – کوبا 16

ست پنجم: ایران 15 – کوبا 10

 

ایران-3-کوبا-2بازگشت-فوقش-العاده-در-برابر-پسران-کارائیب-4

ایران-3-کوبا-2بازگشت-فوقش-العاده-در-برابر-پسران-کارائیب-3

دیدگاه‌ها 0

*
*