ایران 3-پرتغال 1: نیم نگاه ایران به فینال شیکاگو

ایران-3-پرتغال-1-نیم-نگاه-ایران-به-فینال-شیکاگوB

ایران 3-پرتغال 1: نیم نگاه ایران به فینال شیکاگو !  به گزارش ” اسپرت اسکولار.”،  تیم ایران در شرایطی به مصاف تیم پرتغال رفت که انتظار می‌رفت با یک برد قاطعانه کار خود در اردبیل را آغاز کند اما این اتفاق رخ نداد و پرتغالی ها ست اول را به سود خود خاتمه دادند.

در ست دوم نیز آن ها پا به پای ایران پیش آمدند اما در امتیاز ۲۷ قافیه را واگذار کردند. در ست های سوم و چهارم پرتغال دیگر یارای مقابله با تیم ملی را نداشت تا شاگردان کولاکوویچ در روز غیبت موسوی برنده شوند.

نکته جالب حضور پرشور هواداران اردبیلی و فضای خانوادگی جذابی بود که هیجان مسابقه را دو چندان کرده بود.

پرتغالی ها بر خلاف ایران تیم تازه وارد مسابقات هستند و سال گذشته موفق شدند مجوز حضور در این تورنمنت را با رقابت در سطح دوم کسب کنند تا امسال در میان بزرگان حضور داشته باشد. پرتغالی ها البته مطابق انتظار نتوانستند تا به امروز نتایج درخشانی کسب کنند و در میان تیم های پایینی جدول حضور دارند، اما با توجه به فاصله این تیم با رده آخر، تلاش می کنند تا در دیدارهای باقی مانده مجوز حضور خود در مسابقات را تمدید کنند.

 

ایران اما تیم اول جدول رده بندی است و شاگردان کولاکوویچ در این تورنمنت بهترین نمایش خود را داشته و تلاش می کنند تا هر چه سریعتر بلیت خود را برای رسیدن به مرحله نهایی رزرو کنند. البته ایران در این هفته مصدومانی در ترکیب خود دارد.

شاگردان کولاکوویچ امروز برای حفظ رکورد شکست ناپذیر بودن در خانه وارد زمین شدند و در اردبیل هم با حمایت تماشاگران ایرانی مسیر همواری برای بالا بردن تعداد بردهای خود دارند.

 

ست شماری بازی ایران _ پرتغال :

ست اول: ایران 23 پرتغال 25

ست دوم: ایران 27 پرتغال  25

ست سوم: ایران 25 پرتغال 17

ست چهارم: ایران 25 پرتغال 18

 

خبرهای داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

ایران-3-پرتغال-1-نیم-نگاه-ایران-به-فینال-شیکاگو

دیدگاه‌ها 0

*
*