ایران 3 – آرژانتین 1 : برد نفسگیر سرو قامتان در ماراتن توکیو

ایران-3---آرژانتین-1-برد-نفسگیر-سرو-قامتان-در-ماراتن-توکیو

ایران 3 – آرژانتین 1 : برد نفسگیر سرو قامتان در ماراتن توکیو ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، تیم ملی والیبال ایران توانست در یک بازی نفسگیر آرژانتین را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد. تیم ملی آرژانتین که مثل ایران هفته اول لیگ ملت های ۲۰۱۹ والیبال را با ۳ برد پشت سر گذاشته بود، در گام نخست هفته دوم در توکیو شکست خورد. شاگردان سابق خولیو ولاسکو که از سال قبل دیگر این مربی کهنه کار را در کنار خود نمی بینند، امسال تیم آماده تری نشان دادند؛ اگرچه دیروز شکست ۳ بر صفر و غیرمنتظره ای را برابر ژاپن تجربه کردند.

 

ایران از ساعت ۱۰:۴۰ امروز در دومین بازی خود از هفته دوم لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ در توکیو به مصاف آرژانتین رفته تا بلکه با شکست هموطنان ولاسکو به مسیر طلایی خود بازگردد.

 

برد-نفسگیر-سرو-قامتان-در-ماراتن-توکیو

 

شکست دیروز برابر برزیل در شرایطی که شاگردان کولاکوویچ در آستانه برد قرار داشتند، بازیکنان را از نظر روحی و البته بدنی به خاطر پشت سر گذاشتن یک بازی سنگین دچار افت کرد به طوری ه شرایط بازی با برزیل در این بازی در حال تکرار شدن بود و ملی پوشان ایرانی در ست چهارم همانند دیروز طی یک ماراتن تا امتیاز 34 پیش رفتند و برخلاف دیروز برنده ی بازی سخت و نفسگیر با شاگردان پیشین خولیو ولاسکو شدند.

امروز سعید معروف و یارانش برای کسب چهارمین برد خود و دور نشدن از جمع مدعیان این رقابت ها محکوم به برد بودند و برای ثبت یک برد ۳ امتیازی وارد زمین شدند.

 امیر غفور در جریان این پیروزی ایران برابر آرژانتین توانست امتیاز آورترین بازیکن میدان شود.

ایران-3-آرژانتین-1-برد-نفسگیر-سرو-قامتان-در-ماراتن-توکیو

در جریان این مسابقه غفور با کسب 26 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن میدان لقب گرفت. غفور در این دیدار با 21 حمله، 4 دفاع و یک امتیاز سرویس روز بسیار درخشانی را داشت و در این برد نقش پر رنگی ایفا کرد.

لیما ستاره تیم آرژانتین در این دیدار با کسب 18 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و سید محمد موسوی از ایران با 16 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

در سال های اخیر اکثرا ایران توانسته برابر آٰرژانتین نمایش خوبی داشته باشد؛ اگرچه در المپیک ۲۰۱۶ باخت بدی برابر این تیم متحمل شد. به هر حال ایران در شرایطی که تیم سوم جدول رده بندی لیگ ملت ها قبل از شروع بازی پنجم بود، برابر راه راه پوشان آمریکای جنوبی به زمین رفت تا بعد از یک وقفه  در برابر برزیل دوباره بتواند به روند خوب خود ادامه دهد.

ایران-3-آرژانتین-1-برد-نفسگیر-سرو-قامتان-در-ماراتن-توکیو-

ست شماری دیدار – آرژانتین :

ست اول: ایران ۲۵ – آٰرژانتین ۱۹

ست دوم: ایران ۲۰ – آرژانتین ۲۵

ست سوم: ایران ۲۵ – آرژانتین ۲۲

ست چهارم: ایران 34 – آرژانتین 32

 

اخبار ورزشی اسپرت اسکولار را از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*