ایران 1 – کره جنوبی 1 : شکست ناپذیری برابر کره ادامه دارد

ایران 1 – کره جنوبی 1 : شکست ناپذیری برابر کره ادامه دارد ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، تیم ملی کره جنوبی که در سه دیدار تدارکاتی گذشته‌اش مقابل تیم‌های بولیوی، کلمبیا و استرالیا به برتری رسیده بود، درحالی امروز مقابل ملی‌پوشان فوتبال ایران قرار گرفته که در پنج بازی اخیرش برابر ایران تنها یک تساوی و چهار شکست داشت و در دو بازی خانگی گذشته‌اش نتوانسته بود به برتری دست یابد، امروز هم در سئول موفق نشد از گل دقیقه 58 هوانگ اوی‌جو محافظت کند و چهار دقیقه پس از آن با یک گل به خودی به تساوی رسید؛ بازیکنان ایران که در نخستین تجربه کار با مارک ویلموتس توانستند به پیروزی پُر گل مقابل سوریه دست پیدا کنند، امروز هم قصد رسیدن به برد در سئول کره جنوبی را داشتند ولی در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند تا در نهایت تقابل این دو تیم پُرقدرت آسیا با تساوی خاتمه یابد.

بازی‌های دوستانه بین‌المللی؛ سه‌شنبه: 98/03/21 ؛ ساعت: 15:30
استادیوم: جام جهانی- سئول

داور: ریوجی ساتو(ژاپن)/ کمک‌ها: هیروشی یامائوچی و ایسائو نیشیهاسی؛ داور چهارم: مینورو توجو

خبرهای ورزشی اسپرت اسکولار را از دست ندید.

تیم ملی کره جنوبی

جو هیون وو
هانگ چول
کیم یانگ کون
کیم مین جا
لی یانگ
نا سانگ هو(76- لی سئونگ وو)
نا سانگ هو(76- لی سئونگ وو)
هوانگ اینبوئم
لی جائه سونگ(68- هوانگ هی چان)
سون مین
هوانگ اویج
سرمربی: خورخه گومز بنتو

تیم ملی ایران

علیرضا بیرانوند
محمدحسین کنعانی‌زادگان
مرتضی پورعلی‌گنجی
رامین رضاییان
میلاد محمدی
امید ابراهیمی
احسان حاج‌صفی(79- سعید عزت‌اللهی)
علیرضا جهانبخش(46- احمد نوراللهی)
مهدی ترابی(62- وحید امیری)
مهدی طارمی
کریم انصاری‌فرد(80- علی علیپور)
سرمربی: مارک ویلموتس

اخطار:

لی سئونگ وو(4+90) از کره جنوبی

 

ایران-1-کره-جنوبی-1-شکست-ناپذیری-برابر-کره-ادامه-دارد

شرح گل

کره جنوبی 1 – ایران صفر (دقیقه 58: هوانگ اوی‌جو): پاس بلند از زمین کره جنوبی با ناهماهنگی میلاد محمدی و مرتضی پورعلی‌گنجی فرصت گلزنی را در اختیار هوانگ اوی‌جو قرار داد تا این بازیکن بعد از تک به تک شدن با بیرانوند، با ضربه چیپ زیبا دروازه ایران را باز کند.

کره جنوبی 1 – ایران 1 (دقیقه 62: گل به خودی کیم یونگ‌وون): ارسال رامین رضاییان از روی کرنر سمت راست زمین روی خروج ناقص هیون وو، بعد از برخورد به بدن مرتضی پورعلی‌گنجی و پای کیم یونگ‌وون وارد دروازه کره جنوبی شد تا گل تساوی ایران خیلی زود به ثمر برسد.

بهترین بازیکن

بدون تردید دروازه‌بانان دو تیم بهتر از سایر نفرات کار کردند و پُر تلاش ظاهر شدند؛ جو هیون وو در خط دروازه کره جنوبی حملاتی گرفت و توپ‌هایی روی موقعیت‌های زمینی و هوایی دفع کرد، اما روی یک گل به خودی نتوانست کلین‌شیت کند؛ علیرضا بیرانوند نیز فرصت‌های تاثیرگذاری را از ستاره‌های فوتبال کره جنوبی گرفت و او نیز روی یک ضد حمله سریع و اشتباهات فردی، با ضربه چیپ دروازه خود را باز شده دید.

اتفاق ویژه

ملی پوشان فوتبال ایران همچنان برابر کره جنوبی شکست‌ناپذیر هستند و پس از یک تساوی و چهار برد اخیرشان، امروز هم اجازه برتری مطلق به حریف خود را ندادند و برای سومین مسابقه متوالی در سئول مغلوب نشدند.

دیدگاه‌ها 0

*
*