اولین واکنش نیمار به جنجال اتهام آزار جنسی

اولین-واکنش-نیمار-به-جنجال-اتهام-آزار-جنسی

اولین واکنش نیمار به جنجال اتهام آزار جنسی : به گزارش وب سایت اسپرت اسکولار ، نیمار جونیور که این چند روز اخیر در اردوی تیم ملی برزیل برای کوپا آمریکا حضور دارد ، به اخبار و حاشیه هایی که اخیرا پیرامون او درباره ی تجاوز و آزار جنسی در رسانه های برزیل مطرح میشودفواکنش نشان داد.

 

نیمار در پیامی ویدیویی گفته:«هر کسی که مرا می شناسد می داند که هرگز چنین کاری نمی کنم. برای من پاپوش درست شده و امیدوارم بازرسان پس از تحقیقات خودشان متوجه واقعیت شوند.»

تیم حقوقی این بازیکن هم بیانیه ای بدین شرح منتشر کرده:«نیمار و اطرافیانش از این خبر شگفت زده شدند اما به خوبی می دانند که این داستان تنها تلاشی برای اخاذی است. وکلای نیمار در جریان موضوع هستند و مراحل حقوقی را آغاز کردند. ما قویا این اتهام نادرست را رد می کنیم. تمامی مدارکی که نشان می دهد این یک اخاذی است تحویل پلیس خواهد شد.»

 

حاشیه های فوتبال را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

رسانه های برزیل شب گذشته اعلام کردند یک زن که هویتش فاش نشده به پلیس مراجعه کرده و مدعی شده که روز پانزدهم ماه می توسط نیمار در یک هتل در شهر پاریس مورد تعرض قرار گرفته است.

پس از این اتهام، پدر نیمار نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: «هر اتفاقی که بین پسرم و این خانم رخ داده با رضایت کامل بوده و اظهارات این خانم دروغ و هدف او اخاذی از پسرم است.»

نیمار هم در واکنش به این ادعا و با انتشار ویدئویی در اینستاگرام مدعی شد که هرگز چنین عملی انجام نخواهد داد و این جریانات تنها برای به درد سر انداختن اوست .

نیمار همچنین در پیام ویدئویی‌اش مدعی شده که متهم شدن او به تعرض، توطئه‌ای با هدف اخاذی از او بوده است. طبق مدارک ارائه شده به پلیس، این زن برای اثبات ادعاهایش به پزشکی قانونی رفته و آن‌ها به دنبال ارائه اسنادی بیشتر از سوی طرف مدعی هستند.

دیدگاه‌ها 0

*
*