اولین حضور استراماچونی با درگیری در تمرین استقلال!

اولین-حضور-استراماچونی-با-درگیری-در-تمرین-استقلال!

اولین حضور استراماچونی با درگیری در تمرین استقلال! به گزارش ” اسپرت اسکولار ” ، آندره آ استراماچونی که روز پنجشنبه هفته گذشته قراردادش با استقلال را نهایی کرده بود امروز با حضور در زمین تهرانسر رسما کارش را به عنوان سرمربی در این تیم آغاز کرد.

 

استراماچونی امروز برای اولین بار در محل تمرین استقلال حاضر شد و همراه با دستیارانش کیفیت چمن زمین تهرانسر را بررسی کرد تا شرایط برگزاری اردوی استقلال را قبل از شروع لیگ نوزدهم بررسی کند.

 

اولین تمرین استقلال برای استارت لیگ نوزدهم از امروز آغاز شد و قرار است کلیه بازیکنان در آن شرکت کنند تا زیر نظر سرمربی ایتالیایی خود ، به انجام تمرینات آماده سازی تکنیکی و تاکتیکی بپردازند.

 

البته آندره‌آ استراماچونی سرمربی فعلی باشگاه استقلال تهران، در اولین تصمیم جنجال‌ساز خود، حاشیه‌های فراوانی را به پا کرده است تا اصرار او برای حضور رحمان رضایی به نیمکت فنی آبی‌های تهران، موجب بروز مخالفت‌های شدیدی در باشگاه استقلال شود.

بنا بر ادعاهای مطرح شده، استراماچونی تمایلی به حضور پیروز قربانی در کنار خود نداشته و تسلط نداشتن، او بر زبان ایتالیایی یکی از مسائل اصلی عدم نیاز به قربانی بوده تا وی باز هم خواستار حضور رحمان رضایی، بازیکن سابق پرسپولیس و شاغل در سری آ ایتالیا که به زبان ایتالیایی تسلط دارد، بشود.

اخبار ورزشی اسپرت اسکولار را از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*