اولین اقدام بارسلونا برای جذب نیمار به در بسته خورد!

اولین اقدام بارسلونا برای جذب نیمار به در بسته خورد! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، نیمار از مدت ها پیش تمایل به جدایی از پی اس جی و بازگشت به بارسا را دارد؛ ولی در حال حاضر این اتفاق دشوار به نظر می رسد. پس از هفته ها شایعه و اخبار ضد و نقیض در مورد نیمار، او از هفته گذشته به تمرینات پی اس جی بازگشت و اکنون با این تیم در چین حضور دارد. ستاره برزیلی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده، فعلا انفرادی تمرین می کند تا از لحاظ بدنی به فرم ایده آل برسد.

خبرهای داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

 

اولین-اقدام-بارسلونا-برای-جذب-نیمار-به-در-بسته-خورد

 

هرچند نیمار خود مایل به بازگشت به بارسا است ولی باشگاه پاری سن ژرمن به طور رسمی مخالفت خود با جدایی او را اعلام کرده و در حال حاضر تمایلی برای از دست دادن این ستاره برزیلی ندارد.

طبق ادعای موندودپورتیوو و اسپورت، جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسا، در تماس با ناصر الخلیفی از این قضیه مطلع شده است. مدیر قطری به رئیس بارسا گفته است که نیمار در فهرست فروش نیست و بارتومئو نیز در پاسخ گفته است که اگر نیمار در فهرست فروش قرار بگیرد، در ابتدا به بارسا اطلاع داده شود و آنها قطعا شرایط جذب او را بررسی خواهند کرد.

 

 

اولین-اقدام-بارسلونا-برای-جذب-نیمار-به-در-بسته-خورد-

 

بارسا از لحاظ مالی برای بازگرداندن نیمار مشکلاتی دارد و جذب او تنها با معاوضه بازیکن میسر خواهد بود ولی به نظر پی اس جی فقط با دریافت 222 میلیون یورو حاضر به فروش نیمار خواهد شد.

بارسا تنها باشگاه خواهان نیمار نیست و در این بین یوونتوس و رئال نیز منتظر تحرکات پی اس جی هستند و اگر متوجه شوند نیمار در لیست خروجی قرار دارد، آنها نیز برای جذب او اقدام خواهند کرد.

 

اولین-اقدام-بارسلونا-برای-جذب-نیمار-به-در-بسته-خورد-

دیدگاه‌ها 0

*
*