انتقال قریب الوقوع مجید حسینی به بوندسلیگا

انتقال قریب الوقوع مجید حسینی به بوندسلیگا : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، سال ها از آخرین حضور یک بازیکن ایرانی در بوندس لیگا آلمان می گذرد. این طلسم اما در نیم فصل دوم این رقابت ها بعد از ژانویه ۲۰۲۰ می تواند شکسته شود چون بنا به ادعای رسانه های ترکیه ای یورگن کلینزمن سرمربی جدید هرتابرلین در صدد اضافه کردن یکی از ستاره های جوان ساختار تدافعی تیم ملی ایران به جمع شاگردانش است.

سایت ۹۰Min ترکیه در پیگیری های اخباری که پیرامون انتقال قریب الوقوع مجید حسینی از ترابزون اسپور به پایتخت آلمان منتشر شده بود، نوشت:« پیشنهاد دو و نیم میلیون یورویی هرتا همچنان روی میز سران ترابزون اسپور قرار دارد تا مجید حسینی چمدان های خود را برای کوچ به هرتا ببندد. این بازیکن که یک فصل و نیم پیش با ۵۱۷ هزار یورو از استقلال تهران به ترابزون پیوست حالا پنج برابر ارزش پیدا کرده و می تواند راهی بوندس لیگا شود».

اخبار داغ ورزشی  ایران و جهان را در اسپرت اسکولار بخوانید 

انتقال-قریب-الوقوع-مجید-حسینی-به-بوندسلیگا
این سایت با اشاره به آمار ساختار تدافعی هرتا مدعی شد کلینزمن که با در اختیار داشتن مدافعانی همچون نیکلاس استارک، کریم رکیک، ددریک بوویانا و جردن توروناریگا در حال حاضر چهار مدافع میانی در اختیار دارد با توجه به ۲۷ گل خورده در این فصل سخت به دنبال بازسازی ساختار تدافعی خود است و مجید حسینی ۲۳ ساله گزینه اول آنها برای این اقدام است. بازیکنی که قابلیت بازی در سیستم سه دفاع را دارد و علاوه بر دفاع میانی توانایی حضور در دو پست دیگر را نیز دارد.

جالب این که اخبار نقل و انتقالاتی بازیکنان فوتبال ایران این روزها به سوژه اصلی رسانه های ترکیه تبدیل شده است به خصوص انتقال غیرمنتظره روزبه چشمی به ترابزون اسپور که می تواند احتمال جابه جایی مجید حسینی به باشگاه آلمانی هرتابرلین را افزایش بدهد.

دیدگاه‌ها 0

*
*