انتقاد وکیل ورزشی از عقد قرارداد ویلموتس در بلژیک

انتقاد وکیل ورزشی از عقد قرارداد ویلموتس در بلژیک : غلامرضا رفیعی درباره سفر مهدی تاج به بلژیک برای عقد قرارداد با مارک ویلموتس مصاحبه با بخش خبر ورزشی شبکه سه  گفت: من نظر شخصی خودم را می گویم. «سالی که نکوست از بهارش پیداست». فدراسیون فوتبال گفته بود می‌خواهد مربی محوری را کنار بگذارد و فدراسیون محور باشد. هرگز فدراسیون و فوتبال ایران با ویلموتس بزرگ‌تر نمی‌شود بلکه این مربی با ایران بزرگ می‌شود.

 

وی ادامه داد: ویلموتس حتی یک چهارم توانایی، دستاورد و شهرت کارلوس کی روش را ندارد. متأسفانه بر خلاف حکمت، عزت و مصلحت کشور به بلژیک رفتند تا با این مربی قرارداد امضا کنند.

این وکیل بین المللی ورزش تاکید کرد: امضای قرارداد در بلژیک با تهران از نظر حقوقی فرقی با هم ندارد. این واقعاً پدیده بی نظیری است که برای این کار به یک کشور دیگر برویم. مربی تیم ملی که قرار است سکاندار تیم کشورمان باشد، رئیس فدراسیون را به کشورش می‌کشاند.

 

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

 

وی افزود: مرجع حل اختلافات در فوتبال ابتدا کمیته تعیین وضعیت فیفا و سپس دادگاه عالی ورزش است. اینکه قرارداد در تهران بسته شود یا بلژیک تفاوتی در نحوه پرداخت قرارداد و یا نحوه حل و فصل آن ایجاد نمی‌کند. نمی دانم چه صیغه‌ای است که در روز روشن بر خلاف قوانین و در عصر الکترونیک اینطور عمل می‌کنند.

رفیعی در ادامه ی مصاحبه با شبکه ی سه در پایان یادآور شد: این ادعاها بر خلاف شعار ملی است. ما در عرصه فوتبال ۱۰ قدم عقب نشستیم! همانطور که گفتم قرار نیست فوتبال ما با این آقا (ویلموتس) بزرگ شود.

 

رفیعی در شرایطی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که فدراسیون فوتبال چند روز پیش با صدور اطلاعیه ای تاکید کرد سفر تاج به بلژیک و امضای قرارداد در این کشور به خاطر مشکلاتی است که ایران در انتقال پول در عرصه بین المللی دارد.

دیدگاه‌ها 0

*
*