انتقاد محمد میثاقی از کی روش و فردوسی پور در برنامه ی زنده

انتقاد-محمد-میثاقی-از-کی-روش-و-فردوسی-پور-در-برنامه-ی-زنده

انتقاد محمد میثاقی از کی روش و فردوسی پور در برنامه ی زنده : به گزارش ” اسپرت اسکولار ” ، محمد حسین میثاقی که در زمانی که کارلوس کی روش در ایران حضور داشت ، یکی از حامیان کی روش در تیم ملی ایران بود و از موافقان تمدید قرار داد و ادامه ی حضور او در ایران به نظر می رسید ، تنها چند روز پس از حضور رسمی مارک ویلموتس بر روی نیمکت تیم ملی ایران، با تغییر دادن مواضع خود، در دستۀ مخالفین کی‌روش و همراهان او از جمله بزرگترین حامی او ، عادل فردوسی پور ، قرار گرفت تا جملات کنایه‌آمیزش به این مربی و موافقانش موج جدیدی از حواشی را به راه بیاندازد.

 

محمدحسین میثاقی مجری صدا و سیما که از او به عنوان جایگزین عادل‌فردوسی‌پور در صدا و سیما و برنامه‌های ورزشی شبکه سه یاد می‌شود، پس از پایان دیدار ایران و کره‌جنوبی، برای دقایقی به طور مستقیم با بینندگان برنامۀ زندۀ تلویزیونی خود گفت‌وگو کرد و اظهار داشت: فکر می‌کنم همه ما از این بازی لذت بردیم و دیگر بازی حوصله‌سر بر و به قصد تساوی و بی‌هدف را ندیدیم! تفاوت را همه ما در این 90 دقیقه دیدیم!

 

 در خاک کره جنوبی هرگز ما اینگونه شجاعانه بازی نکرده بودیم و فکر می‌کنم حالا همه متوجه روزهای بدمان شده‌اند و آن افرادی که مدعی می‌شدند پس از خروج کی‌روش فوتبال ایران به تباهی خواهد رفت، پاسخ خود را گرفتند!

 

این جملات او خیلی در ساعات اولیه پخش شدن برنامه‌اش بازتابی نداشت، اما اکنون با فاصله گرفتن از آن ساعات و موشکافی جملات او و بررسی گفته های او ، حملۀ تند میثاقی به کی‌روش و فردوسی‌پور حسابی در فضای مجازی منتشر شده و بازتاب های فراوانی به عهده داشته است.

 

پربازدیدترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*