انتخاب بازیکنان استقلال در لیگ نوزدهم بر عهده ی مجیدی

انتخاب بازیکنان استقلال در لیگ نوزدهم بر عهده ی مجیدی : به گزارش ” اسپرت اسکولار ” امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال روز شنبه میزبان فرهاد مجیدی بود و نزدیک به دو ساعت با او گفت و گو کرد.

این خبر که از عصر دیروز از رسانه ها منتشر شد ، در نهایت با تایید باشگاه استقلال همراه شد و آبی ها در این باره نوشتند: “فرهاد مجیدی دردفتر باشگاه استقلال با امیرحسین فتحى مدیرعامل این باشگاه ملاقات کرد.

در این جلسه طرفین در خصوص آخرین وضعیت تیم، امضای قرارداد با بازیکنان مد نظر، برنامه های آینده استقلال و … به تفصیل گفت و گو کردند.

در ملاقات مزبور وضعیت بازیکنان مدنظر برای تمدید قرارداد و سایر جزییات مورد بررسی قرار گرفت.”

اخبار ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار از دست ندهید.

خبرها حاکی از آن است که دیروز امیرحسین فتحی خبر از توافق اولیه با استراماچونی داد و احتمالا فردا نام این مربی ایتالیایی به عنوان سرمربی فصل آینده استقلال معرفی خواهد شد.

اما با توجه به عدم تسلط کافی استراماچونی روی فوتبال ایران و همینطور مذاکرات باشگاه استقلال با فرهاد مجیدی مبنی بر همراهی مجیدی با استقلال در کنار استراماچونی ، قرار است بازیکنان جدید با نظر فرهاد مجیدی جذب استقلال شوند تا این تیم بدون مشکل لیگ نوزدهم را استارت بزند.

مجیدی در جلسه روز گذشته با امیرحسین فتحی بازیکنانی که باید در استقلال بمانند و البته بازیکنانی که نیاز است این تیم جذب کند را با مدیرعامل باشگاه در میان گذاشت تا باشگاه با خط مشی او کار خود را در بازار نقل و انتقالات آغاز کند.

همچنین قرار است مجیدی در لیگ نوزدهم به عنوان دستیار در کنار استراماچونی حضور داشته باشد و به این سرمربی ایتالیایی در امور فنی کمک کند.

دیدگاه‌ها 0

*
*