الیاسی : خداحافظی مسعود شجاعی دو پهلو و احساسی است !

الیاسی : خداحافظی مسعود شجاعی دو پهلو و احساسی است ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، عباس الیاسی در برنامه ی موج نسبت به خداحافظی مسعود شجاعی در شبکه ی سهند واکنش نشان داد و گفت: شجاعی قرارداد ٣ ساله با ما دارد و به نظرم پست اینستاگرام او دو پهلو و احساسی است؛ او هیچ صحبتی نه با من و نه با آقای زنوزی نداشته است؛ مسعود در تراکتور می‌ماند.

داغ ترین خبرهای ورزشی امروز را از دست ندید.

الیاسی در ادامه به توضیحاتی راجع به سرمربی پرداخت و اضافه کرد : ما فعلا با لیکنز قرارداد داریم و بعد از جلسه روز سه شنبه هیات مدیره درباره ادامه فعالیت او یا انتخاب سرمربی جدید به نتیجه خواهیم رسید.

رییس هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی یادآور شد: به دستور مالک باشگاه یک هیات کارشناسی و فنی تشکیل شده تا تصمیمات فنی از طریق خرد جمعی اتخاذ شود.

الیاسی درباره وضعیت نهایی بازیکنان سرباز تراکتورسازی اظهار کرد: احسان پهلوان یک ماه دیگر از خدمت‌اش باقی مانده ولی بقیه بازیکنان تا شهریورماه ٩٨ سرباز هستند و برای ادامه فعالیت‌شان قطعا با باشگاه ذوب‌آهن مذاکره خواهیم کرد.

رییس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی درباره وضعیت بازیکنان خارجی تراکتور گفت: کوین کنستانت امروز به تبریز می‌رسد و اگر فردا تست‌های پزشکی ایفمارک را با موفقیت پشت سر بگذارد، از فصل آینده در تیم ما بازی خواهد کرد.

او پیرامون جذب بازیکنان جدید و ملی‌پوش به خصوص در پست دروازه‌بانی گفت: سال گذشته که تیم را تحویل گرفتیم، کمتر بازیکنی تمایل داشت به تراکتور بیاید، اما امسال اکثر بازیکنان سطح بالا تمایل دارند در این تیم بازی کنند و هواداران در این زمینه منتظر خبرهای خوب باشند.

اظهارات الیاسی درباره ی سایر بازیکنان تراکتور از این قرا بود: از اروین شکایت کردیم، اما سوگیتا و استوکس با ما قرارداد دارند و با تراکتور ادامه خواهند داد.

او با بیان اینکه متاسفانه نتوانستیم از توانایی‌های استوکس به خوبی بهره ببریم، عنوان کرد:در این زمینه هم خود استکوس و هم باشگاه تراکتور سازی مقصر بود ولی از فصل آینده میخواهیم استوکس واقعی را ببینیم.

الیاسی ضمن اینکه هر گونه مذاکره با مربیان ایرانی را تکذیب نمود ابراز کرد: همه چیز را به تصمیم حرفه‌ای تیم کارشناسی و جلسه هیات مدیره موکول کرده‌ایم.

دیدگاه‌ها 0

*
*