افشای شرایط فدراسیون برای کنترل خواسته های ویلموتس

افشای-شرایط-فدراسیون-برای-کنترل-خواسته-های-ویلموتس

افشای شرایط فدراسیون برای کنترل خواسته های ویلموتس : به گزارش “اسپرت اسکولار”،بعد از گمانه زنی ها و انواع و اقسام اخبار و شایعات درباره ی سرمربی تیم ملی، مسئولان فدراسیون با مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی بلژیک به توافق رسیده اند و بر اساس آنچه مهدی تاج اعلام کرده است که  اگرچه هنوز قرارداد این مربی به امضا نرسیده با این وجود مارک ویلموتس در هفته ی جاری عازم ایران خواهد شد و شروع به کار خواهد کرد.

 

به روزترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

نکته مهم درباره قرارداد مارک ویلموتس تلاش مسئولان فدراسیون فوتبال برای گنجاندن بند ها و تبصره هایی در قرارداد ویلموتس است که بتوانند با کمترین ضرر و با نهایت کنترل بر اوضاع این مربی بلژیکی را به خدمت گیرند. از آنجایی که در زمان حضور کارلوس کی روش در تیم ملی ایران حواشی فراوان از سوی این مربی پرتغالی برای فوتبال ایران ایجاد شد و کنترل شرایط و خواسته ها ی کارلوس کی روش از توان فدراسیون فوتبال خارج بود ، مسئولان با قرار دادن بندهای مختلف در قرار داد ویلموتس سعی بر کنترل کردن شرایط و اوضاع دارند.

مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال امروز درباره برخی از مهم ترین بندهایی که در قرارداد مارک ویلموتس گنجانده شده، صحبت کرده است. در ادامه برخی از این موارد آمده است:

 

*مبلغ قرارداد این مربی برای دو طرف قابل انتشار نیست.

* در اواخر سرمربیگری کی‌روش در تیم ملی، ۱۰ یا ۱۱ دستیار خارجی در تیم ملی بود که در قرارداد با این مربی بلژیکی، تعداد دستیاران به ۲ یا ۳ دستیار کاهش یافته است.

*دستیاران ایرانی او افزایش یافته است و فدراسیون آن‌ها را به ویلموتس معرفی کرده است که تا دوشنبه نهایی می‌شود.

*سفرهایش باید با هماهنگی با رئیس فدراسیون فوتبال باشد.

*هم‌چنین در قرارداد آمده است که از مصاحبه علیه تیم‌های دیگر که در گذشته از آن رنجیده شده‌ایم پرهیز کند.

*نگاه ویژه به آکادمی یکی دیگر از مفاد قرارداد او است که باید نظارت دقیقی داشته باشد و سوپروایزر این مجموعه‌ها باشد.

بر اساس آنچه تاج اعلام کرده بندهای قرارداد با ویلموتس ۲ یا ۳ برابر بندهای قرارداد با کی‌روش است و به نظر می رسد فدراسیون فوتبال از مشکلات قبلی با سرمربی پرتغالی درس گرفته تا خواهان چنین قراردادی شده است.

دیدگاه‌ها 0

*
*