اعتراف رونالدو به پشیمانی از ترک رئال مادرید

اعتراف رونالدو به پشیمانی از ترک رئال مادرید

به گزارش ” اسپرت اسکولار “، پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان گذشته با لباس رئال مادرید و چند دقیقه بعد از پیروزی مقابل لیورپول، کریستیانو رونالدو مدعی شد که شاید این دیدار آخرین حضور او در این باشگاه باشد و در نهایت این مصاحبه اگرچه در ابتدا خیلی جدی گرفته نشد، اما در ادامه واقعیت پیدا کرد و ستاره پرتغالی اقدام به ترک رئال مادرید نمود و راهی یوونتوس شد. پس از جدایی کریستیانو رونالدو، رئال مادرید به مدت یک فصل در یک بحران عمیق فرو رفت و جدایی او به وضوح در مادرید احساس شد.

کریستیانو رونالدو در اولین فصل حضور در یوونتوس اگرچه موفق به فتح سری آ شد، اما در لیگ قهرمانان مقابل آژاکس ناکام ماند و البته در دو سال اخیر نتوانسته در رقابت دریافت توپ طلا نیز کارنامه موفقی داشته باشد. اما طبق ادعای ABC، حالا رونالدو از تصمیم خود برای ترک اسپانیا و شروع یک ماجراجویی جدید در ایتالیا پشیمان است و جدایی او از رئال به ضرر هر دو طرف منجر شد.

اخبار داغ ورزشی  ایران و جهان را در اسپرت اسکولار بخوانید 

اعتراف-رونالدو-به-پشیمانی-از-ترک-رئال-مادرید-2

کریستیانو رونالدو تصور می کند که اگر همچنان برای رئال مادرید بازی می کرد ، طی دو سال گذشته شانس بیشتری برای فتح توپ طلا داشته و حضور در ترکیب تیمی مانند رئال مادرید بخت او را برای بردن این عنوان افزایش می داد. جورجو کیه لینی، کاپیتان ایتالیایی یوونتوس چندی قبل در مصاحبه ای عجیب مدعی شد ” رئال مادرید در عدم اعطای توپ طلای سال قبل به رونالدو نقش داشته و به نظر می رسد خود این ستاره پرتغالی نیز با این تئوری موافق باشد.

شرایط حاضر در فصل جدید سری آ و لیگ قهرمانان برای رونالدو در ترکیب یوونتوس چندان مساعد نیست و او برای کسب ششمین توپ طلا، باید عملکردی متفاوت از ماه های اخیر ارائه دهد. ”

 

دیدگاه‌ها 0

*
*