اظهار بی اهمیتی جنجالی بالوتلی از بازی کردن برابر رونالدو!

اظهار بی اهمیتی جنجالی بالوتلی از بازی کردن برابر رونالدو! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، بعد از سپری کردن یک دوره پر فراز و نشیب در لیگ یک فرانسه، ماریو بالوتلی در تابستان امسال دوباره تصمیم گرفته به سری آ بازگشته و این بار برای برشیا به میدان برود. اولین بازی ماریو بالوتلی فردا شب و مقابل یوونتوس خواهد بود و این مهاجم پرحاشیه مثل همیشه اظهارنظرهایی متفاوت داشته است.

ماریو بالوتلی گفت: “آیا اینکه من مقابل رونالدو بازی می‌کنم باعث هیجانم می‌شود؟ من واقعا به این مسائل اهمیتی نمی‌دهم. رونالدو قهرمان بزرگی بوده و در کنار مسی بهترین بازیکن جهان است. بازی کردن مقابل کریستیانو رونالدو خوب است اما من هیجان‌زده نمی‌‌شوم. من در بازی مقابل یوونتوس مثل همه مسابقات دیگر سعی می‌کنم گل بزنم.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید   

در یک ماه و نیم گذشته احساس راحتی کرده‌ام. من بیش از 10 سال گذشته را تلاش کرده‌ام. من به اینکه در مقابل چه تیمی بازی می‌کنم اهمیتی نمی‌دهم و فقط حضور در میدان و داشتن احساس خوب برایم حائز اهمیت است. طبیعی است که من هنوز ریتم بازی خود را پیدا نکرده‌ام، زیرا من تاکنون فقط در دو بازی دوستانه بازی کرده‌ام و شما فقط با حضور در میدان می‌توانید ریتم را پیدا کنید.

اما یک چیز قطعی است، از نظر وزن و آمادگی من هرگز چنین نبوده‌ام. آخرین باری که چنین وزنی داشتم برای منچسترسیتی بازی می‌کردم و 20 سال داشتم.”

دیدگاه‌ها 0

*
*