اشکالی ندارد آقای زیدان، من هم مایل به همکاری با شما نیستم!

اشکالی-ندارد-آقای-زیدان،-من-هم-مایل-به-همکاری-با-شما-نیستم!

اشکالی ندارد آقای زیدان، من هم مایل به همکاری با شما نیستم! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، از زمانی که زیدان به رئال مادرید بازگشت، زمزمه‌هایی مبنی بر کنار گذاشته شدن دنی سبایوس از فهرست بازیکنان این تیم شنیده می‌شد و گویا سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها هم این موضوع را به صورت رو در رو به بازیکن سابق رئال بتیس گفته که با واکنشی غیرمنتظره از سوی او مواجه شده است که نشان از نارضایتی متقابل سبایوس از وضعیتش در تیم رئال مادرید می دهد.

 

طبق گزارش نشریه آس، سبایوس زمانی که زیدان به او گفته در برنامه‌هایش جایی ندارد، اینگونه به سرمربی 46 ساله خود پاسخ داده است: اشکالی ندارد رئیس؛ من هم تمایلی نداشتم به کار کردن با شما ادامه دهم.

 

سبایوس که عضو تیم زیر 21 ساله‌های اسپانیاست و روز گذشته هم برای این تیم مقابل ایتالیا به میدان رفت، جزو آن دسته از بازیکنانی است که زیدان به او اعتقاد ندارد. او در دوره اول مربیگری زیدان هم نقش پررنگی در رئال مادرید نداشت و در دوره دوم که از ماه مارس آغاز شد، تنها سه بازی انجام داد.

او شنبه پیش از مصاف با تیم زیر 21 ساله‌‌های ایتالیا در گفت‌و‌گو با سایت یوفا علناً از نارضایتی از وضعیتش در رئال مادرید سخن به میان آورد و به شیوه‌ای کنایه‌آمیز گفت که میزان حضورش در بازی‌های رئال مادرید همانقدر بوده که امید داشته است.

 

سبایوس 22 ساله که سال 2017 از بتیس به رئال مادرید پیوست، در لیست بازیکنان مازاد این تیم قرار دارد و گفته می‌شود که تاتنهام برای به خدمت گرفتن این بازیکن ابراز تمایل کرده است و انتقال او به تاتنهام در این تابستان دور از انتظار نخواهد بود.

 

اخبار ورزشی مهم را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*