اسلوب ویلموتس ، مشابه کارلوس کی روش در تمرینات

1اسلوب-ویلموتس-،-مشابه-کارلوس-کی-روش-در-تمرینات

اسلوب ویلموتس ، مشابه کارلوس کی روش در تمرینات : به گزارش “اسپرت اسکولار” ، تمرینات آماده سازی تیم ملی ایران پیش از برگزاری دیدار دوستانه با سوریه و کره ی جنوبی ، از روز گذشته ، یکشنبه ، در محل برگزاری کمپ های تیم ملی آغاز شد و از امروز با در خواست ویلموتس جهت اضافه شدن بازیکنان کلیدی و درخشان پرسپولیس ، نفرات شرکت کننده در اردوی تیم ملی تکمیل شدند و رسما تمرینات تیم ملی آغاز شد.

 

مارک ویلموتس ، سرمربی تیم ملی ایران ، امروز با حضور تمامی بازیکنانی که به تیم ملی دعوت کرده بود ، تمرینات را برای آماده سازی و انجام هماهنگی های تاکتیکی و آشنایی با بازیکنان پیش از انجام دو بازی دوستانه ی پیش رو برابر سوریه و کره جنوبی آغاز کرد.

 

این مربی بلژیکی در اولین جلسه رسمی تمرینات تیم ملی همچون کارلوس کی روش ، خودش بازیکنان را تمرین نمی داد و بیشتر از دور نظاره گر کار بازیکنان بود. همه کارهای تمرین تیم ملی بر دوش دستیاران و با نظارت مارک ویلموتس بلژیکی است و همین موضوع همانطور که گفته شد خبرنگاران و حضار در تمرین را به یاد شیوه ی عملکردی تمرینات کارلوس کی روش انداخت.

 

ویلموتس امروز ابتدا جلسه ای در حدود 10 دقیقه را با وحید هاشمیان دستیار ایرانی اش برگزار کرد. در تمرین اخیر تیم ملی هاشمیان هم نقش دستیار و هم نقش مترجم سرمربی جدید را ایفا می کند.

 

خبر ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

اولین-تمرین-با-سرمربی-جدید-تیم-ملی

اولین-تمرین-با-سرمربی-جدید-تیم-ملی

اولین-تمرین-با-سرمربی-جدید-تیم-ملی3

اسلوب-ویلموتس-،-مشابه-کارلوس-کی-روش-در-تمرینات3

دیدگاه‌ها 0

*
*