استقلال1-نفت مسجد.س1:آبی پوشان همچنان در حسرت پیروزی

استقلال1-نفت مسجد.س1:آبی پوشان همچنان در حسرت پیروزی ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، استقلال که در نیمه اول و در دقیقه 17 توانسته بود توسط مهدی قائدی از حریف خود پیش بیفتد در نیمه دوم اتفاق های باور نکردنی را تجربه کرد. این تیم در دقیقه 70 روی اشتباه مسلم سیدحسین حسینی توسط حامد نورمحمدی گل تساوی را دریافت کرد و در دقیقه 86 فرشید اسماعیلی از زمین بازی اخراج شد تا استقلال هم سه امتیاز بازی را از دست بدهد و هم یکی از بهترین بازیکنانش را برای دربی از دست بدهد.

ساعت: 19:45 / هفته سوم لیگ برتر

داور: داور: محمدرضا اکبریان / کمک ها: رضا سخندان – بابک داوری

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید   

ترکیب نفت مسجدسلیمان

حبیب فرعباسی
حامد نورمحمدی
محمد طیبی
علیرضا علیزاده
مجید عبدی
میثم نقی زاده
حسین ابراهیمی
عباس عسگری (53- میلاد خدایی اصل)
سجاد جعفری
پیام ملکیان ( 59 – حسین ابراهیمی)
میرهادی میرجوان (80- فرزاد حاتمی)

سرمربی: مهدی تارتار

استقلال1-نفت-مسجد.س1آبی-پوشان-همچنان-در-حسرت-پیروزی-4

ترکیب استقلال

سیدحسین حسینی
سیاوش یزدانی
محمد دانشگر
هروویه میلیچ
وریا غفوری
آرش رضاوند (76- محسن کریمی)
علی کریمی
مهدی قائدی
داریوش شجاعیان (77- علی دشتی)
فرشید اسماعیلی
دیاباته (36- تبریزی)

سرمربی: آندره آ استراماچونی

اخطار:

فرشید اسماعیلی (10) و (87) برای استقلال

علی علیزاده (75 ) برای نفت مسجدسلیمان

اخراج:

فرشید اسماعیلی(87)

استقلال1-نفت-مسجد.س1آبی-پوشان-همچنان-در-حسرت-پیروزی-2

شرح گل:

1-0 (استقلال): در دقیقه 17 بازی چرخش و ضربه آرام شیخ دیاباته با عکس العمل عجیب فرعباسی جلوی پای مهدی قائدی افتاد و او با یک ضربه آرام توانست دروازه نفت را باز کند.

1-1 (نفت مسجدسلیمان): سانتر از سمت راست توسط حسین ابراهیمی با خروج اشتباه سیدحسینی همراه شد و حامد نورمحمدی در دقیقه 70 با یک ضربه سر دروازه استقلال را باز کرد.

شرح بازی:

استقلال در نیمه اول بازی با کاملا برتر از حریف خود آغاز کرد و این تیم در طول 45 دقیقه اول بازی کاملا بر توپ و زمین مسلط بود.
در دقیقه 17 ضربه دیاباته با اشتباه مسلم فرعباسی توسط مهدی قائدی وارد دروازه نفت مسجدسلیمان شد تا استقلال از فشار عدم نتیجه گیری خارج شود. در ادامه بازی بازهم استقلال کاملا بربازی مسلط بود و یکی دو موقعیت دیگر هم بدست آورد که نتوانست دروازه حریف را باز کند. در طول نیمه اول بدترین خبر برای استقلال مصدومیت دیاباته بود بازیکنی که در دقیقه 36 از زمین خارج شد و جای خود را به تبریزی داد.
در نهایت این بازی در نیمه اول با پیروزی یک بر صفر آبی ها تمام شد تا این تیم 45 دقیقه تا کسب اولین پیروزی فصل خود فاصله داشته باشد.

اما در نیمه دوم شرایط به شکل باورنکردنی برای استقلال پیش رفت، در این نیمه استقلال بازهم بازی را هجومی تر از حریف خود آغاز کرد و موقعیت خطرناکی به حریف خود نداد اما در دقیقه 70 سانتر حسین ابراهیمی با اشتباه عجیب حسینی در خروج همراه شد و حامد نورمحمدی دروازه استقلال را باز کرد.
بعد از این گل استقلال دوباره حملات خود را ادامه داد و یک بار محمد دانشگر تا آستانه باز کردن دروازه نفت پیش رفت اما عکس العمل زیبای فرعباسی این فرصت را از استقلال گرفت.

اما اتفاق اصلی بازی در دقیقه 86 رخ داد، جایی که فرشید اسماعیلی از داور کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین اخراج شد تا استقلال هم سه امتیاز بازی را از دست بدهد و هم یکی از تاثیرگذارترین بازیکنانش برای دربی غایب باشد.

/پیراهن-مشکی-آبی-های-پایتخت-در-سوگ-دختر-آبی-برابر-نفت-MIS

بهترین بازیکن زمین:

حامد نورمحمدی یکی از بهترین بازیکنان این بازی بود، بازیکنی که در کنار نمایش موفق دفاعی توانست تک گل تیمش را هم با ضربه سر بزند.

اتفاق ویژه:

استقلال مثل 2 بازی قبل در بسته نگه داشتن دروازه اش ناکام بود که این بار خروج سیدحسین حسینی باعث شد استقلال نتواند دروازه خود را بسته نگه دارد.

حاشیه ها:

*بهزاد غلامپور که اصالتا مسجدسلیمانی است به شدت از سوی هواداران تیم رقیب تشویق شد.

* علی دشتی پیش از شروع بازی خوش و بش گرمی با کادرفنی نفت مسجدسلیمان داشت.

*با وجود شروع بازی هنوز بخشی از ظرفیت استادیوم بهنام محمودی خالی است و سکوها به طور کامل پرنشده است.

*وضعیت جایگاه خبرنگاران ورزشگاه بهنام محمدی به هیچ عنوان مناسب نیست، قبل از بازی ترکیب دو تیم در اختیار خبرنگاران قرار نگرفت و شیشه های آن هم بسیار کثیف است و جلوی دید خبرنگاران را گرفته است.

*بین دو نیمه از چند پیشکسوت فوتبال مسجدسلیمان تقدیر شد.
*فرعباسی که روی گل استقلال مقصر اصلی بود، در نیمه دوم چند دقیقه زودتر از سایر بازیکنان وارد زمین شد و زیر نظر مربی دروازه بان ها به تمرین کردن پرداخت.

*دیاباته که در نیمه اول مصدوم شده بود، با آمبولانس راهی بیمارستان شد.

استقلال1-نفت-مسجد.س1آبی-پوشان-همچنان-در-حسرت-پیروزی

دیدگاه‌ها 0

*
*