استقلال 1 – الدحیل 1 : پایان کار سرخابی ها در آسیا

استقلال 1 – الدحیل 1 : پایان کار سرخابی ها در آسیا ! به گزارش وبسایت اسپرت اسکولار ، استقلال ایران در پنجمین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی پذیرای الدحیل قطر بود. این دیدار نخستین تجربه سرمربیگری فرهاد مجیدی در رقابتهای آسیایی بود که با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

با این نتیجه استقلال ۵ امتیازی و الدحیل ۸ امتیازی شدند و به ترتیب در رده دوم و سوم قرار گرفتند تا حذف استقلال از این رقابتها قطعی شود.

ترکیب استقلال

سید حسین حسینی، وریا غفوری، پژمان منتظری، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، علی کریمی(82-رضا کریمی)، فرشید باقری(68-مهدی قائدی)، داریوش شجاعیان(46- نورافکن)، پاتوسی، اسماعیل گونسالوس و مرتضی تبریزی

ترکیب الدحیل

کلود امین، مهدی بن عطیه، بسام هشام، احمد یاسر، لویز مارتن، یوسف العربی(86- محمد مونتاری)، ناکاجیما، عاصم مادبو، ادمیلسون جونیور، معز علی(93- مراد ناجی)، علی عفیف(78- محمد موسی)

اخطار

داریوش شجاعیان و آرمین سهرابیان(استقلال)- معز علی(الدحیل)

استقلال- الدحیل

خبر ورزشی استقلال را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دقایق حساس

دقیقه 10: پشت محوطه جریمه الدحیل به سود استقلال اعلام خطا شد که ضربه سنگین پاتوسی بعد از برخورد با دیرک دروازه الدحیل به زمین برگشت اما در برگشت مدافعان این تیم توپ را راهی کرنر کردند.

دقیقه 12: ارسال کرنر پاتوسی از جناح چپ با ضربه علی کریمی همراه شد که توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه الدحیل به بیرون رفت.

دقیقه 16: خطای کریمی روی بازیکن الدحیل از سوی داور اعلام خطا شد. ضربه بسام از پشت محوطه جریمه استقلال اما با فاصله از کنار دروازه حسینی به بیرون رفت.

دقیقه 20: روی ضدحمله بازیکنان الدحیل، مهاجم این تیم با حسینی تک به تک شد که گلر استقلال با واکنشی عالی این فرصت را از الدحیل گرفت.

دقیقه 23: روی پاس کوتاه ایسما از راست، تبریزی در محوطه جریمه الدحیل صاحب فرصت شد که ضربه این بازیکن با اختلاف کم از کنار دروازه تیم قطری به بیرون رفت.

دقیقه 38: شوت ناکاجیما از بالای دروازه حسینی به بیرون رفت.

دقیقه 46: شوت از پشت محوطه جریمه تبریزی از بالای دروازه الدحیل به بیرون رفت.

(گل اول استقلال) دقیقه 52: ارسال کرنر پاتوسی در شلوغی محوطه جریمه الدحیل به چشمی رسید تا این بازیکن با یک ضربه گل اول تیمش را به ثمر برساند.

(گل اول الدحیل) دقیقه 54: روی اشتباه خط دفاع استقلال و با خروج حسینی، ادمیلسون موفق شد روی فرصت طلبی دروازه استقلال را باز کند.

دقیقه 65: تکل بلند سهرابیان روی بازیکن الدحیل روی خط محوطه جریمه استقلال از سوی داور خطا اعلام شد که ضربه زمینی بسام را حسینی در این صحنه به راحتی از آن خود کرد.

دقیقه 76: روی ضدحمله بازیکنان الدحیل در مرحله اول حسینی توپ را برگشت داد اما در برگشت ضربه معز علی به دیرک دروازه استقلال برخورد کرد تا در نهایت مدافعان استقلال توپ را از محوطه جریمه دور کنند.

دقیقه 77: شوت نورافکن از پشت محوطه جریمه با اختلاف کم از کنار دروازه الدحیل به بیرون رفت.

دقیقه 78: شوت عبدالرحمن را حسینی با واکنش خوب به کرنر فرستاد.

دیدگاه‌ها 0

*
*