استقلال 0 – صنعت نفت 0 : فرصت سوزی های ادامه دار آبی پوشان

خلاصه بازی استقلال ۰ – صنعت نفت ۰

استقلال 0 – صنعت نفت 0  : فرصت سوزی های ادامه دار آبی پوشان ! تیمهای نفت آبادان و استقلال از ساعت 21:30 به مصاف هم رفتند.

به گزارش وبسایت اسپرت اسکولار، در یکی از بازیهای مهم هفته‌ بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر امشب از ساعت 21:30 استقلال میهمان صنعت نفت آبادان بود.

 

این دیدار با تساوی بدون گل به اتمام رسید که در تاریخ مسابقات دو تیم در لیگ برتر، نخستین دیدار بدون برتری دو تیم بود.

داور: محمدرضا اکبریان

کمک داوران: مهدی الوندی – جلیل شعرانی- امیر عرب براقی – کیوان علی محمدی

 

ترکیب صنعت نفت آبادان

شهاب گردان، عقیل کعبی، طالب ریکانی(73- سیدفاخر تهامی)، میلاد جهانی(70- رضا جبیره)، محمدرضا غبیشاوی(63- عزیز سیلیکوف)، برانکو ویلیسیوس، مصلح مجدمی، سید محمد قریشی، جعفر سلمانی، جاناتان بالوتلی، حسین ساکی

سرمربی: پائولو سرجیو

 

ترکیب استقلال

سیدحسین حسینی، آرمین سهرابیان، محمد دانشگر، پژمان منتظری، وریا غفوری، علی کریمی، روزبه چشمی، آیاندا پاتوسی، مهدی قائدی(86- داریوش شجاعیان)، ایسما(26- مرتضی تبریزی) و گادوین منشا(46- روح الله باقری)

سرمربی: فرهاد مجیدی

خبرهای ورزشی استقلال را در اسپرت اسکولار بخوانید.

استقلال 0 - صنعت نفت 0

لحظات حساس:

دقیقه 16: میلاد جهانی، بازیکن صنعت نفت آبادان در موقعیت تک به تک با حسین حسینی قرار گرفت که دروازه‌بان استقلال توپ را به کرنر فرستاد.

 

دقیقه 25: توپ برگشتی مدافعان استقلال را قریشی به بیرون زد.

 

دقیقه 41: روی کار تیمی استقلالی ها با ارسال وریا غفوری از راست تبریزی می رفت تا صاحب فرصت گلزنی شود که مدافعان نفت این توپ را برگشت دادند.

 

دقیقه 43: شوت غفوری از پشت محوطه جریمه نفت روی پاس پاتوسی از بالای دروازه نفت به بیرون رفت.

 

دقیقه 46: ارسال از چپ استقلالی ها با ضربه ناگهانی روح الله باقری همراه بود که توپ با اختلاف ناچیزی از کنار دروازه نفت به بیرون رفت.

 

دقیقه 52: شوت جاناتان با اختلاف از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

 

دقیقه 54: توپ ربایی پاتوسی از بازیکنان نفت با ارسال این بازیکن و ضربه سر منتظری همراه شد که توپ با اختلاف ناچیزی از کنار دروازه نفت به بیرون رفت.

 

دقیقه 65: پاس قائدی از جناح راست با ضربه روح الله باقری تبدیل به گل شد که داور این گل را مردود اعلام کرد و این موضوع اعتراض شدید استقلالی ها از جمله فرهاد مجیدی را در پی داشت تا جایی که داور بازی، سرمربی استقلال را از کنار زمین اخراج کرد.

 

دقیقه 75: شوت تهامی از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

 

دقیقه 81: شوت پاتوسی ار داخل محوطه جریمه نفت، به دیرک دروازه این تیم برخورد کرد و به زمین برگشت داده شد.

 

دقیقه 91: ضربه ایستگاهی پاتوسی را گردان با جایگیری مناسب مهار کرد.

 

اتفاق ویژه:

گل استقلال در دقیقه 76 مشکوک ترین و عجیب ترین اتفاق مسابقه بود. آبی های تهرانی با ضربه روح الله باقری موفق به گلزنی شدند اما داور مسابقه این گل را به دلیلی که معلوم نشد رد کرد تا استقلال رسما شانس قهرمانی را از دست بدهد.

 

بهترین بازیکن:

استقلال در این دیدار لحظات زیادی توانست روی دروازه حریف موقعیت ایجاد کند و بیش از 70 دقیقه تیم برتر زمین بود که در این نمایش هجومی پاتوسی بهترین بازیکن تیم مجیدی بود.

او فاصله زیادی تا گلزنی نداشت اما بد شانسی باعث شد تا این بازیکن موفق به گلزنی نشود. در میان بازیکنان نفت آبادان نیز گردان و ریگانی چهره درخشانی داشتند و توانستند نمایش خوبی را ثبت کنند.

دیدگاه‌ها 0

*
*