استقلال قربانی بی توجهی : پاتوسی هم جدا شد !

استقلال-قربانی-بی-توجهی-پاتوسی-هم-جدا-شد-!

استقلال قربانی بی توجهی : پاتوسی هم جدا شد ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، آیاندا پاتوسی یکی از بهترین و کلیدی ترین بازیکنان استقلال در نیم فصل دوم بود که نقش مهمی در موفقیت های این تیم داشت اما با توجه به اینکه قرارداد این بازیکن با استقلال به صورت قرضی منعقد شده بود، باشگاه باید مبلغ ۳۰۰ هزار دلار به باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی پرداخت می کرد تا قرارداد او را به حالت دائم در بیاورد.

 

اما مدیران و مسئولان استقلال با بی توجهی نسبت به تعدات بند قرار داد خود با آیاندا پاتوسی ، عملا تلاشی برای حفظ این مهره ی کلیدی خود در لیگ هجدهم نداشتند و همین مسئله باعث شد این بازیکن در صفحه ی رسمی اینستا گرام خود با تشکر از هواداران و اشاره ی کوچکی به بی توجهی و مشکلاتش با باشگاه ، از هواداران استقلال خداحافظی کرد و جدایی خود را رسانه ای کرد.

 

در پیام اینستاگرامی پاتوسی آمده است: هواداران عزیز استقلال ممنون بابت این مدت که کنار هم بودیم. متاسفانه همه چیز آن طور که می‌خواهیم اتفاق نمی‌افتد. با این حال شما شگفت انگیز هستید و تشکر می کنم بابت حمایت و عشقی که در این مدت به من دادید. تشکر می کنم بابت همه چیز. ارتش آبی تا ابد.

 

با وجودی که تمدید قرار داد بازیکن مفید و اثر گذاری چون پاتوسی ، از اهداف استقلال در فصل جدید بود و خواسته ی هواداران و کادر فنی استقلال حفظ این مهره ی کلیدی که گل های مهمی را برای استقلال به ثمر رساند بود ، اما با این حال جدایی این بازیکن از استقلال قطعی به نظر می رسد. در شرایطی که تیم های مختلف در فصل نقل و انتقالات مهره های کلیدی خود را حفظ می کنند و در پی جذب بازیکنان بهتر هستند ، از دست دادن بازیکن مفیدی چون پاتوسی ، قطعا اتفاق خوبی برای آبی پوشان نخواهد بود.

 

خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*