استقلال در انتظار خرید 3 گزینه ی جذاب لیگ برتری

استقلال-در-انتظار-خرید-3-گزینه-ی-جذاب-لیگ-برتری

استقلال در انتظار خرید 3 گزینه ی جذاب لیگ برتری : به گزارش وب سایت اسپرت اسکولار، این روزها مسئولان باشگاه استقلال مشغول تمدید قرار داد با بازیکنان کلیدی فصل گذشته ی خود هستند. مدیران این باشگاه در ابتدا با ووریا غفوری، علی کریمی و پاتوسی مذاکره کرده تا قرارداد آنها را تمدید کنند اما در این بین با بازیکنان تیم های دیگر هم وارد مذاکره شدند تا آنها را جذب کنند.

 

البته باشگاه استقلال در نظر دارد که تا زمانی که نام سرمربی خارجی جدید استقلال مطرح نشده است ، نام بازیکنانی که قرار است جذب باشگاه شوند فاش نشود ريا، زیرا در آن صورت این سوال برای هواداران به جود می آید که چه کسی نام این بازیکنان را به باشگاه داده است.

در این بین شنیده ها حاکی از آن است که فرهاد مجیدی ، سرمربی حال حاضر استقلال نیز فهرستی جهت خرید بازیکنان جدید به باشگاه ارائه نداده است اما با این حال باشگاه برای جذب برخی بازیکنان اقدام کرده و حتی وارد مذاکره شده است.

اولین بازیکنی است که مد نظر استقلالی‌ها است سیاوش یزدانی مدافع سپاهان است اما دیدار حساس سپاهان مقابل پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی این موضوع را پنهان نگه داشته است.

 

خبرهای ورزشی پربازدید را فراموش نکنید.

 

رضا اسدی ، هافبک سایپا بازیکن مد نظر استقلال است که گفتنی است که این بازیکن سابق بر این پیشنهادات اروپایی داشته است. اسدی بازیکنی است که از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد دارد ولی مذاکرات مثبتی با استقلالی‌ها داشته است.

محمدرضا حسینی هافبک ذوب‌آهن بازیکن مد نظر باشگاه استقلال برای لیگ نوزدهم است و او نیز با استقلالی‌ها وارد مذاکره شده است. البته حسینی هنوز پاسخ قطعی را به استقلالی‌ها نداده است.

این ۳ بازیکن فعلا سرشناس‌ترین بازیکنان لیست استقلال هستند اگر چه این باشگاه لیست دومی هم در اختیار دارد که مذاکرات جدی با آنها صورت نگرفته است. نفراتی مثل پیمان رنجبری که فقط یک جلسه با استقلالی‌ها مذاکره کرده و حسین ساکی از نفت آبادان که در پست دفاع راست بازی می‌کند.

با این شرایط استقلالی‌ها منتظر هستند تا ابتدا تکلیف بازیکنان مد نظرشان از لحاظ تمدید قرار داد با تیم هایشان مشخص شود و سپس با بازیکنان دیگر لیگ برتر مذاکره کنند.

از سوی دیگر مسئولان باشگاه استقلال تصمیم دارند تغییرات زیادی در فصل جدید نداشته باشند اما عقد قرارداد با نفراتی مثل منشا و ایسما در خط حمله و جدایی این بازیکنان شاید باعث شود آبی پوشان باز هم در فکر جذب بازیکنان خارجی باشند.

دیدگاه‌ها 0

*
*