استقلال تا 2022 با استراماچونی جوان

استقلال-تا-2022-با-استراماچونی-جوان

استقلال تا 2022 با استراماچونی جوان ! در تهرانبه گزارش “اسپرت اسکولار”، خبرنگار رسانه معتبر گازتا دلو اسپرت اعلام کرد که استراماچونی تا سال 2022 سرمربی استقلال خواهد بود و این سرمربی در آستانه عقد قرارداد با استقلال قرار دارد و این گونه با وجود آن که باشگاه استقلال هنوز به طور رسمی و موثق اخباری در رابطه با به خدمت گرفتن این سرمربی نام آشنای ایتالیایی منتشر نکرده است ، اما با وجود اخبار حاصل از رسانه های معتبر ایتالیایی می توان عملا روند مذاکرات جهت پیوستن استراماچونی و بر عهده گرفتن هدایت نیمکت استقلال توسط او را تمام شده دانست.

 

این خبرنگار سرشناس ایتالیایی روز سه شنبه اعلام کرد بعد از آنکه همسر این سرمربی ایتالیایی در اینستاگرام خود تصریح کرد که مشکلی برای حضور در ایران ندارد و پیام محبت آمیزی برای مردم ایران در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد، استراماچونی در آستانه عقد قرارداد 3 ساله با استقلال تا سال 2022 قرار دارد و به زودی برای عقد قرارداد به تهران سفر می کند.

پاسخ همسر استراماچونی به شایعات عدم حضور در ایران

یک خبرنگار ایتالیایی ادعا کرد سرمربی استقلال به مدت 3 سال و تا سال 2022 میلادی استراماچونی خواهد بود.

مدیران استقلال نیز پیش از این اعلام کرده بودند که با این سرمربی به توافق اولیه دست پیدا کردند تا به این ترتیب شانس این مربی از همیشه بیشتر باشد.

 

نکته مبهم حضور این سرمربی در تهران و امضای قرارداد او با استقلال است که به نظر می رسد این اتفاق نیز تا پایان هفته رخ خواهد داد و این سرمربی جوان با حضور در تهران و امضای قرار داد ، هدایت آبی ها را آغاز می کند.

 

استراماچونی با ستاره های ایتالیایی در راه استقلال

دیدگاه‌ها 0

*
*