استراماچونی دوباره بدون مصاحبه آزادی را ترک کرد!

استراماچونی دوباره بدون مصاحبه آزادی را ترک کرد! به گزارش” اسپرت اسکولار ” در دقیقه 96 بازی امیرحسین باقر پور روی اشتباه محرز خط دفاع و سیدحسینی موفق شد گل تساوی را وارد دروازه استقلال کند.

بعد از این گل دو دستیار خارجی استراماچونی به سمت داور چهارم حمله کردند و به او ساعت را نشان می دادند به نشانه اینکه وقت تمام شده است و استراماچونی هم به داور وسط اعتراض می کرد.

در این بین نزدیک بود بین استراماچونی با نیمکت نشینان فولاد درگیری ایجاد شود که البته سرمربی ایتالیایی استقلال به محوطه فنی خود برگشت.

در پایان بازی هواداران استقلال به شدت علیه فغانی و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان شعار می دهند.
آندره آ استراماچونی همانطور که در نشست خبری قبل از مسابقه حاضر نشد در پایان مسابقه هم به نشست خبری نرفت. او که در اولین بازی تیمش در برابر ماشین سازی دو کنفرانس متفاوت داشت این بار ترجیح داد در برابر دوربین ها و خبرنگاران اصلا قرار نگیرد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  

 

استراماچونی-دوباره-بدون-مصاحبه-آزادی-را-ترک-کرد

 

او بار قبل ابتدا یک مصاحبه پیش از بازی آرام داشت اما در پایان بازی کنفرانس خبری اش جنجالی شد به طوری که رسانه های مختلف جهان آن را منتشر کردند.

استراماچونی دیروز و در حالی مترجمش و مدیررسانه ای استقلال به سازمان لیگ رفته بودند به نشست نیامد. او در پایان بازی با فولاد در حالی که از نتیجه مساوی که در ثانیه های آخر به دست آمد حسابی ناراحت بود به همراه سباستین لتو سوار اتوبوس شده و بدون حضور در کنفرانس ورزشگاه را ترک کرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*