استراماچونی در معارفه پاسخ داد : استقلال هجومی یا دفاعی؟

استراماچونی-در-معارفه-پاسخ-داد--استقلال-هجومی-یا-دفاعی؟

استراماچونی در معارفه پاسخ داد : استقلال هجومی یا دفاعی؟ به گزارش ” اسپرت اسکولار ” آندرا استراماچونی سرمربی استقلال به همراه امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال قبل از ساعت 18 در مراسم معارفه حاضر شد تا بعد از معارفه به حاضرین در نشست خبری معرفی شود.

تعداد زیادی از پیشکسوتان استقلال از جمله علی جباری، اصغر حاجیلو، بهتاش فریبا، مهدی کشاورز، نصرالله عبداللهی، محمد نوری و دیگران در این مراسم حضور داشتند.

استقلالی ها در این مراسم برای خبرنگاران کارت شناسایی صادر کردند تا مراسم با نظم و ترتیب مناسبی برگزار شود.

سفیر ایتالیا در تهران مهمان ویژه این مراسم بود.

اعضای هیات مدیره استقلال نیز در این مراسم حضور دارند اما احمد سعادتمند که به تازگی استعفا کرده، مطابق انتظار در سالن حاضر نشده بود.

دقایقی قبل در حضور فتحی مدیرعامل آبی ها و دیگر اعضای این باشگاه، قرارداد دو ساله سرمربی سابق اینتر به امضا رسید.

این در حالی بود که خبرنگاران و عکاسان نسبتا زیادی از این لحظه جذاب عکس و فیلم تهیه می کردند. همچنین مدیران استقلال پس از امضای قرارداد شال این باشگاه را بر گردن استراماچونی انداختند. پس از انداختن شال استقلال روی گردن استراماچونی، عکس های یادگاری نیز گرفته شدند.

استراماچونی که سابقه مربیگری در اینتر را در کارنامه دارد، از دقایقی قبل در میان خبرنگاران حاضر شده و به سوالات آن ها پاسخ می دهد.

 

یکی از پرسش هایی که هواداران استقلال و خبرنگاران حوزه این تیم از سرمربی جدید دارند، سبک بازی اوست. جایی که همه می خواهند بدانند که قرار است استراماچونی سبک بازی ایتالیایی ها که بیشتر مبتنی بر دفاع است را در ایران اجرا کند یا به دنبال شیوه بازی هجومی خواهد بود.

 

استراماچونی در این باره گفت: باید به این نکته توجه داشت که همانطور که حمله مهم است، دفاع هم مهم است. در تیم‌های دیگری که بودم تهاجمی بازی می‌کردم ولی ما باید شناخت پیدا کنیم از بازیکنان و سپس سبک بازی تیم را برگزینیم.

 

خبرهای داغ استقلال را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*