استراماچونی درصدد شکایت قانونی علیه کمیته ی انضباطی فدراسیون

استراماچونی درصدد شکایت قانونی علیه کمیته ی انضباطی فدراسیون : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، خبرگزاری ایتالایی آنسا می‌گوید آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال از حکم توبیخ خود که توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران صادر شده عصبانی و ناراحت بوده و آن را دارای اشکالات متعدد و تضییع حقوق خود می‌داند. این رسانه می‌گوید استراماچونی اعلام کرده که از طریق وکلای خود علیه این حکم اقدام قانونی خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، استراماچونی در گفتگو با خبرگزاری آنسا ایتالیا اعلام کرده که حکم توبیخ کمیته انضباطی به او ابلاغ نشده و برگزاری جلسه منجر به صدور حکم توبیخ هم به او اطلاع‌رسانی نشده است. استراماچونی مدعی است این شرایط در تضاد با حقوق اولیه او به عنوان متهمی است که باید در جلسه بررسی کمیته انضباطی حاضر می‌شده و فرصت دفاع از خود راپیدا می‌کرده.

ویدیو مرتبط با عصبانیت شدید استراماچونی و چهره ی مضطرب مترجم! را در اسپرت اسکولار ببینید.

استراماچونی-درصدد-شکایت-قانونی-علیه-کمیته-ی-انضباطی-فدراسیون-2

در ادامه :

استراماچونی در این گفتگو می‌گوید بر خلاف آنچه در حکم کمیته انضباطی آمده او به هیچ وجه رفتار مشابهی با موضوع مورد بحث نداشته و در نتیجه اتهامات وارده در این مورد را به شدت تکذیب می‌کند. استراماچونی اتهامات وارد شده به او در این حکم را کلی و غیر شفاف توصیف می‌کند.

استراماچونی می‌گوید از وکلای خود خواسته که این حکم را بررسی کرده و برای دفاع از او هر اقدام قانونی لازم را در دستور کار قرار دهند. استراماچونی می‌گوید برای دفاع از تصویر شخصی و حرفه‌ای خود علیه این حکم دست به اقدام قانونی خواهد زد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران بعد از صحبتهای تندی که استراماچونی بعد از بازی تیمش مقابل فولاد به زبان آورد علیه او جلسه‌ای ترتیب داد تا به اتهاماتش رسیدگی شود. خروجی این جلسه حکم توبیخ سرمربی استقلال بود. حکمی که بر اساس این گزارش او به شدت به آن معترض است.

استراماچونی-درصدد-شکایت-قانونی-علیه-کمیته-ی-انضباطی-فدراسیون-3.

دیدگاه‌ها 0

*
*