استراماچونی به گزینه های هدایت استقلال بازگشت!

استراماچونی به گزینه های هدایت استقلال بازگشت! به گزارش ” اسپرت اسکولار ” ، بعد از انتشار بیانیه تعجب آور شب گذشته باشگاه استقلال که عدم توافق با مربی ایتالیایی به خط قرمزهای نظام ربط داده شده بود، امروز علی خطیر در اینستاگرام خود پستی منتشر کرده که نشان گر توافق است.

این تصویر با عبارت “بالاخره” به این معناست که مذاکره به بن بست رسیده استقلال با استراماچونی سر انجام به نتیجه رسیده است اما در شرایطی که باشگاه استقلال هنوز روی سایت خود که مهم ترین رسانه این باشگاه است، خبری منتشر نکرده اخباری از ادامه مذاکرات باشگاه با شخص استراماچونی در شب گذشته بیرون آمده است.

پاسخ همسر استراماچونی به شایعات عدم حضور در ایران

به گفته برخی منابع خبری بعد از آنکه باشگاه استقلال دیروز در زمینه مفاد قرارداد با استراماچونی به توافق نرسید، مربیان دیگری را مد نظر قرار داده که یکی از آنها ماسیمو کاررا سرمربی سابق اسپارتاک مسکو است که نامه ای هم برای آغاز مذاکرات به او ارسال شده است. همینطور مربیان دیگری نیز مد نظر باشگاه هستند که بر اساس بیانیه باشگاه استقلال به دنبال عقد قرارداد فوری با یکی از آنها است. اما با این حال مذاکره با استراماچونی نیز پیش رفته و این بار نیز به جای وکیل با خود او مذاکره شده و این دیالوگ مستقیم باعث شده تا استراماچونی شرایط استقلال را بپذیرد.

در ادامه:

اگر انتخاب مدیرعامل استقلال استراماچونی باشد، این مربی پیش شرط های خود برای حضور در ایران را تقلیل خواهد داد. او در مذاکرات قبلی از مدیران استقلال درخواست هایی داشت که از جمله آنها می شود به بحث هایی درباره خط تلفن، منزل مسکونی و تضمین ارز خارجی برای پرداخت دستمزد اشاره کرد. مواردی که استقلال آنها را در مغایرت با بزرگی باشگاه دانسته است.

نکته جالب در توافقی که هنوز رسمیت ندارد، عدم اعلام آن از سوی وبسایت باشگاه و انتشار آن از سوی کانال های دیگری است که به علی خطیر متصل هستند. این مساله کم سابقه ای است که اگر خبری درباره توافق با یک گزینه برای سرمربی گری وجود داشته باشد، باید در ابتدا در سایت باشگاه منتشر شود و رسانه ای مانند اینستاگرام جایی برای انتشار این اخبار نیست. به ویژه آنکه اخبار در هاله ای از ابهام باشند و در خود نشانه هایی ازعدم هماهنگی میان ارکان باشگاه را پنهان کرده باشند.

استراماچونی با ستاره های ایتالیایی در راه استقلال

در نهایت باید منتظر تصمیم فتحی ماند که حالا زیر فشار معاون خود برای انتخاب استراماچونی است. باشگاه استقلال باید هر چه سریعتر در این زمینه شفاف سازی کند یا تصمیم نهایی را بگیرد. تصمیمی که ممکن است بر خلاف بیانیه دیشب باشد و البته روی دیگر آن هم ماندن روی صحبتی است که در بیانیه مطرح شده؛ یعنی فعلا قرار نیست با استراماچونی قراردادبسته شود.

دیدگاه‌ها 0

*
*