استراماچونی با ستاره های ایتالیایی در راه استقلال !

استراماچونی-با-ستاره-های-ایتالیایی-در-راه-استقلال-!

استراماچونی با ستاره های ایتالیایی در راه استقلال ! به گزارش اسپرت اسکولار ، با مذاکرات انجام شده بین مسئولان باشگاه استقلال تهران و آندره استراماچونی باید این مربی ایتالیایی را سرمربی فصل آینده استقلال بدانیم. اما مهم‌ترین نکته بعد از حضور استرا در استقلال بحث نقل‌وانتقالات است که گویا خود این مربی هم توجه ویژه‌ای به این امر دارد.

پاسخ همسر استراماچونی به شایعات عدم حضور در ایران

فوری ! ارسال امضای قرارداد استراماچونی برای استقلال 

از همین‌ رو سرمربی ایتالیایی قصد دارد تا سبک بازی تیمش را با حضور یک هافبک طراح ایتالیایی پایه‌ریزی کند. فدریکو کاسارینی، بازیکن 29سالۀ آسکولی به احتمال بسیار فراوان بعد از حضور استراماچونی در استقلال، لباس آبی را بر تن خواهد کرد و یکی از بازیکنان جدید استقلال خواهد بود.

این بازیکن با 29سال سن و 181 سانتی‌متر قد از فیزیک بسیار مناسبی برای حضور در خط هافبک استقلال برخوردار است و در کنار آیاندا پاتوسی زوجی بسیار خطرناک را در میانۀ میدان تشکیل خواهند داد. از منابع معتبر خبر رسیده که استراماچونی به توافق نهایی با این بازیکن دست یافته و فقط مذاکرات با باشگاه باقی‌مانده است.

فدریکو سابقۀ حضور در تیم‌های بولونیا و نوارا را در کارنامه دارد و با توجه به تجربۀ بالایی که در فوتبال ایتالیا بدست آورده کمک شایانی به آبی‌پوشان در راه کسب موفقیت می‌کند. کاسارینی تا کنون برای تیم بزرگسالان آتزوری به میدان نرفته اما سابقۀ حضور در تمامی رده‌های پایۀ ایتالیا را دارد.

خبرهای بازیکنان فوتبال را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*