استراماچونی ، مهاجم تمام کننده به استقلال می آورد

استراماچونی ، مهاجم تمام کننده به استقلال می آورد : به گزارش ” اسپرت اسکولار ” ، استقلال فصل پیش الله‌یار صیادمنش، ایسما، منشا، روح الله باقری و مرتضی تبریزی را در خط حمله خود می‌دید که از جمع این بازیکنان فقط باقری و تبریزی برای لیگ نوزدهم در این تیم مانده‌اند.

استقلال که در لیگ نوزدهم سرمربی ایتالیایی نام آشنای خود را روی نیمکت خواهد داشت ، طبق نظر این سرمربی احتیاج به یک مهاجم تمام ککنده ای که موقعیت های گل را به بهترین شکل به گل تبدیل کند ، دارد.

از این رو ، آندره‌آ استراماچونی به مدیران استقلال اعلام کرده است که خودش یک مهاجم خارجی به استقلال می‌آورد تا این تیم در گلزنی شرایط بهتری داشته باشد.
قبل از ورود استراماچونی و دستیارانش به ایران ، اخباری در باره ی اضافه شدن بازیکن های ایتالیایی مطرح به استقلال شنیده می شد و گمانه زنی ها حاکی از آن بود که با ورود استراماچونی به استقلال ، بازیکنان خارجی و سطح بالایی که در اروپا توپ می زنند به اعتبار نام این سرمربی بزرگ ، به لیگ ایران خواهند آمد و شاید این مسئله ، بتواند نقطه ی قوت ورود مربیان حرفه ای و سطح بالا به فوتبال ایران باشد.

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

طبق هماهنگی های صورت گرفته ، این مهاجم خارجی قرار است قبل از اردوی استقلال به این تیم اضافه شود تا فرصت کافی برای هماهنگی با تیم را داشته باشد.

دیدگاه‌ها 0

*
*