استراماچونی:در ایران مانند خانه با من رفتار می شد

استراماچونی:در ایران مانند خانه با من رفتار می شد

به گزارش  ” اسپرت اسکولار ” ، آندره آ استراماچونی بعد از کسب نتایج بسیار خوب و رساندن این تیم به صدرجدول رده بندی شب بازی با پیکان ایران را ترک کرد تا این تیم در سه بازی آخر خود سرمربی روی نیمکت خود نداشته باشد و باشگاه استقلال در وضعیت بحرانی قرار بگیرد.

استراماچونی در گفت و گو با کوریره دلواسپورت که روزنامه ورزشی شهر رم است صحبت های جالبی به زبان آورد که در ادامه آن را می خوانید:

در تهران چطوری و کجا زندگی می‌کردی؟

در یک پنتهاوس با یک چشم انداز بسیار زیبا در شمال شهر تهران زندگی می کردیم، با چندصد متر فاصله از سفارت ایتالیا. این یک منطقه زیبا و با بالاترین سطح سرویس دهی، مراکز خرید و رستوران ها است اما برای تمرین به دو قسمت مختلف شهر می رفتم. یک راننده حرفه ای داشتیم اما به خاطر ترافیک شهر تهران همیشه رفت و آمد ما خیلی طول می کشید. به همسرم می گفتم آیا وقتی در رم هم هستیم، اینقدر در مورد ترافیک حرف می زنیم؟

علت اینکه تصمیم به ترک قرارداد گرفتید چه بود؟

وکلای من با مسوولان بانک هایی که از شیوه های غیرقانونی پرداخت به ما گزارش می دادند در ارتباط بودند، علی رغم اینکه در آگوست گذشته اولین اخطار را به باشگاه استقلال دادیم، شرایط تفاوتی نکرد و به همین دلیل من از نظر قانونی دیگر نمی توانستم به این کار ادامه بدهم، البته من مطمئنم این مشکلات به دلیل تحریم ها است. این ها مسائلی بود که مستقیما روی کار من تاثیر می گذاشت.

پاسخ قاطع باشگاه استقلال به افشاگری های استراماچونی

از 6 ماه حضور در تهران چه چیزی برای گفتن داری؟

اگر نخواهم به مشکلات فوتبالیم اشاره کنم تجربه فوق العاده ای بود. من مردمی را پیدا کردم با هیجان بیش از حد به فوتبال با ورزشگاه هایی که اغلب پراز تماشاگر بود. خانواده من هم در اینجا شرایط خوبی داشتند و ما روابط دوستانه بسیاری بدست آوردیم.

هواداران استقلال به خاطر تو به خیابان ها آمدند.

این هنوز من را هیجان زده می کند، چیزی که با حضور هزاران نفر از آنها اتفاق افتاد. آنها همیشه من را دوست داشتند و حتی با لباس اینتر به استادیوم می آمدند تا حس خانه را در من ایجاد کنند. این یک تجربه واقعا زیبا بود.

دیدگاه‌ها 0

*
*