استارت پروسه قطع همکاری PSG با نیمار حاشیه ساز زده شد

استارت-پروسه-قطع-همکاری-PSG-با-نیمار-حاشیه-ساز-زده-شد

استارت پروسه قطع همکاری PSG با نیمار حاشیه ساز زده شد !  به گزارش ” اسپرت اسکولار “، بازار گمانه‌زنی و شایعات ضد و نقیض درباره نیمار، ستاره بزرگ برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن همچنان داغ است. در یکی از تازه‌ترین خبرها درباره آینده نیمار در این تیم پاریسی، نشریه فرانسوی اکیپ مدعی شد مدیران ارشد PSG قصد دارند ستاره برزیلی‌شان را به فروش برسانند و اگر پیشنهادی با مبلغ مناسب دریافت کنند با نظر مثبت به آن نگاه خواهند کرد.

 

نیمار که همچنان عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ پاری سن ژرمن را یدک می‌کشد به ادعای نشریه اکیپ این روزها در PSG از چشم‌ها افتاده و به نظر می‌رسد او فصل آینده در این تیم توپ نخواهد زد مگر اینکه در نهایت پاری سن ژرمن پیشنهاد مالی‌ای که انتظار دارد را دریافت نکند.

 

این در حالی است که چندی پیش باشگاه متمول پاریسی ، ادعا کرده بود که نیمار در پاری سن ژرمن خواهد ماند و این باشگاه قصد قطع همکاری با این بازیکن را ندارد. به نظر می رسد با وجود حاشیه های فراوان در اطراف این ستاره ی برزیلی موجب ایجاد شکافی بین او و سران باشگاه شده است که تمایلی به تمدید همکاری با او ندارند.

 

بر اساس گزارش‌هایی که تا کنون منتشر شده، باشگاه سابق نیمار، بارسلونا و همچنین رئال مادرید به دنبال جذب او هستند ولی مشکل اینجا است که پاری سن ژرمن می‌خواهد در ازای واگذاری نیمار مبلغی بیشتر از 222 میلیون یورویی که در سال 2017 برای خرید او از بارسا پرداخته بود را دریافت کند و این کار انتقال نیمار به هر باشگاه دیگری را بسیار سخت می‌کند.

 

این شایعات در حالی مطرح شده که رئیس باشگاه PSG، ناصر الخلیفی اخیراً اعلام کرد از این پس دیگر رفتار سلبریتی‌وار بازیکنان بزرگ این تیم را تحمل نخواهد کرد.

 

خبرهای فوتبالی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*