از جدایی آلگری تا عدم بازگشت کونته،تنها با تایید رونالدو

از جدایی آلگری تا عدم بازگشت کونته،تنها با تایید رونالدو ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، روز گذشته برخی از رسانه های ایتالیایی مدعی شدند که یکی از دلایل جدایی ماکسی آلگری از یوونتوس، عدم تطابق تاکتیک های فوتبالی رونالدو با آلگری بوده است. حالا رپابلیکا معتقد است که کریستیانو رونالدو چندان تمایلی به بازگشت آنتونیو کونته به بیانکونری ندارد.

 

تبم هایی که تحت هدایت کونته به میدان می روند بخاطر اندیشه های دفاعی کونته در زمین دفاع منسجم تری از خود نشان می دهند تا اینکه حملات سازمان یافته و هجومی داشته باشند. اما رونالدو علاقمند به حضور سرمربی جدید با اندیشه های هجومی است و به همین دلیل موافق حضور کونته نیست.

دو روز قبل و در هنگام برگزاری کنفرانس مطبوعاتی آلگری نیز هنگامیکه از حضور احتمالی کونته صحبت شد، رونالدو به نشانه ی عدم تمایل و تاسف سر تکان داد که البته این حرکت از چشم ناظران کنفرانس دور نماند.

 

البته به جز رونالدو، آندره آنیلی نیز علاقه ای به بازگشت کونته ندارد. آنیلی معتقد است کونته در هنگام استعفا به نوعی نسبت به حمایت های باشگاه ناسپاسی کرده و و در مقطعی که یوونتوس در شرایط حساس و نامناسبی قرار داشت، این تیم را رها کرد. گفته می شود که کونته شانس چندانی برای بازگشت به یوونتوس ندارد. به نظر می رسد کونته فاصله چندانی با قبول هدایت اینتر ندارد و از فصل بعد وی را روی نیمکت نراتزوی خواهیم دید.

اخبار مهم ورزشی را از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*