ارسلان مطهری جوان،اولین خرید تابستانی موفق استقلال

ارسلان-مطهری-جوان،اولین-خرید-تابستانی-موفق-استقلال

ارسلان مطهری جوان،اولین خرید تابستانی موفق استقلال :به گزارش اسپرت اسکولار ، ارسلان مطهری بارها و طی مصاحبه های مختلف در رسانه ها از علاقه اش در باره ی پیوستن به  استقلال صحبت کرده است و حتی در لیگ شانزدهم زمانی که علی  منصوریان هدایت آبی پوشان را بر عهده گرفت ، خیلی ها انتظار آبی پوش شدن او را داشتند اما سرمربی سابق استقلال ترجیح داد علی قربانی و میلاد زکی پور را از نفت تهران به تیمش بیاورد.

 

با این حال ارسلان مطهری بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل فوق العاده و عملکرد قابل قبولی در ذوب آهن بالاخره مورد توجه مدیران باشگاه استقلال قرار گرفت و گفته می شود اولین خرید قطعی آبی ها در فصل نقل و انتقالات خواهد بود.

 

مطهری که قراردادش با ذوب آهن به پایان رسیده است، از یک باشگاه خارجی هم پیشنهاد دارد  اما در نهایت تصمیم خود را گرفته است و می خواهد در تیمی بازی کند که بارها برای حضور در آن ابراز علاقه کرده بود. پیش از این مدیران استقلال خبر از جذب مهاجم برای تیمشان داده بودند که به نظر می رسد ارسلان مطهری اولین بازیکن جذب شده در این پست خواهد بود و به زودی اخباری مبنی بر پیوستن این بازیکن به باشگاه استقلال در رسانه ی رسمی باشگاه استقلال منتشر خواهد شد.

 

مطهری در لیگ قهرمانان آسیا در کنار اوساگونا گل های حساسی برای ذوب آهن زد و یکی از بازیکنان تاثیر گذار خط حمله یذوب آهن اصفهان در لیگ هجدهم و در لیگ قهرمانان آسیا بود.

 

مطهری ظرف یکی دو روز گذاشته با انتشار قلب های آبی در صفحه اینستاگرام خود تلویحا خبر پیوستنش به استقلال را تایید کرده است. البته مدیران استقلال به احتمال فراوان قرارداد این بازیکن را بعد از انتخاب سرمربی رسانه ای خواهند کرد تا به این شکل از حواشی احتمالی جلوگیری کنند.

 

داغ ترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*